Her şey çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakma isteğimizle başladı…

Biz çok yakın iki arkadaşız ve anneyiz. Ben Yasemin, İstanbul’da yaşıyorum, bir kızım var. Ben Duygu, Paris’te yaşıyorum ve bir oğlum var.  

Çocuk sahibi olduktan sonra her anne gibi kullandığımız ürünler konusunda daha dikkatli ve seçici olmaya başladık. Sadece çocuklar için oyuncak, gıda ve kıyafet konusunda değil, evimizde kendimiz için kullandığımız ürünlerde de çevreye duyarlı markaları kullanmaya dikkat ediyoruz.

Mutfaklarımızda kullandığımız saklama kapları, anne olduktan sonra en çok kullandığımız ürünlerden oldu. Marketlerde şu anda sadece cam ve plastik ürünler bulunuyor. Her ne kadar biz çoğunlukla cam olanları tercih etsek de bildiğiniz gibi maalesef pratik olmuyor. Özellikle de dışarı çıkarken yanımıza çocuklarımız icin yiyecek almak durumunda oldugumuz zamanlarda… 

Bu nedenle çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya, temiz bir çevre bırakmak ve plastik kullanımımızı en aza indirebilmek için platin silikon saklama kaplarını ithal ettik ve kendi markamızı oluşturduk.

Ürünümüz gıda onaylı platin silikon hammaddeden üretilmiştir, plastik içermez. Tekrar kullanılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve mikrodalga için uygundur. 

Umuyoruz ki sizler ürünlerimizi kullanmaktan memnun kalırsınız.