₺2.750,00 KDV Dahil
₺2.250,00 KDV Dahil
₺1.500,00 KDV Dahil
₺3.500,00 KDV Dahil
₺5.950,00 KDV Dahil
₺6.950,00 KDV Dahil
₺3.500,00 KDV Dahil
₺6.500,00 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Bebek Odası Aksesuarları

Hamilelik sürecinde en keyifli aşama şüphesiz ki bebek odası düzenlemektir. İlk adımını atıp, oyunlar oynayacağı odasını ona özel bir dünyaya çevirmek her ebeveyni heyecanlandıran bir süreçtir. Bebeğinizin büyüyüp gelişeceği odayı onun için hazır hale getirmek oldukça önemli bir iştir. Her sabah uyandığında göreceği aksesuarlar doğru şekilde seçilmelidir. Doğru bebek odası aksesuar seçimi, bebeğinizin kendini güvende hissedeceği bir ortam yaratılması için önemlidir.

Bebek odası aksesuar düzeni için birçok akım bulunuyor. Montessori gibi felsefi akımların tümü, minimalist odaların çocukların gelişimini desteklediğini savunmaktadır. Bu tarz akımların sonucunda geleneksel ve abartının hâkim olduğu aksesuarlar yerine daha sade objeler tercih edilmeye başlandı. Geçmişte bebek odaları gelişigüzel hazırlanmaktaydı. Çocuklara uygun olmayan mobilya ve eşyalarla düzenlenerek işlevsel olmayan oyun alanları oluşturulmaktaydı. Günümüzde ise ebeveynlerin bilinçlenmesiyle çocuk merkezli tasarımlar tercih ediliyor.

Bebek Odası Aksesuar Seçimi

Bebek odalarında aksesuar seçerken yaşanılan en büyük sıkıntı temizlik sorunudur. Tozu hapseden aksesuarları temizlemek zorlayıcı hale gelir. Fazlasıyla toz tutan, sürekli olarak temizlik isteyen mobilya ve aksesuarlar kullanılmamalıdır. Aksesuarların içine hapsolan tozlar bebeğinizin astım gibi sağlık sorunları yaşamasına neden olabilir. Aksesuar seçerken toz tutmayan, özel materyallerden üretilmiş objelerin seçilmesi önemlidir.

Bebek odası hazırlarken sade mobilyalar seçilmelidir. Gereksiz mobilya ve aksesuar kullanımı göz yorucu olacaktır. Bebeğinizin odaklanmasını zorlaştırmayacak, sade ve yaratıcılığı destekleyen aksesuarlar kullanılmalıdır.

Çocuklar oldukça hızlı öğrenen varlıklardır. Çevrelerinde olan her şeyi öğrenmek, keşfetmek isterler. Gelişimlerinin tabiatı gereği tamamen normal olan bu durum ebeveynler tarafından desteklenmelidir. Bebek odalarını düzenlerken yalnızca dekorasyona uyup uymadığına değil, eğitici olup olmadığına da bakılmalıdır. Bebeğinizin her gün göreceği aksesuarların eğitici öğelerden oluşması ilkokul dönemine ön öğrenme oluşturacaktır.

Yaratıcı Bebek Odası Aksesuarları

Bebek odası aksesuarları seçerken bir iç mimara danışmanıza artık gerek yok. En yaratıcı bebek odası aksesuarlarını racuun.com güvencesi ile satın alabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli aksesuarlar ile bebek odalarını düzenlemek artık çok kolay. İnternet sitemizde yer alan binlerce bebek odası aksesuarından istediğinize hemen sahip olun.

Bebek odası düzenlerken kullanabileceğiniz yaratıcı aksesuarlar:

Mobilyalar: Artık birçok kişi mobilyaları bütünleyici parçalar olarak da kullanıyor. Birbirinden ilginç yatak ve dolap modellerini aksesuar olarak kullanarak keyifli yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Sepet & Aykasa: Bebek odalarında kullanacağınız sepetlerle hem estetik hem de işlevsel dokunuşlar katabilirsiniz. İstenilen ölçülerde satın alabileceğiniz aykasalar ile odaları derli toplu tutmak artık çok kolay.

Dekoratif saatler: Bebek odası aksesuarları içerisinde en çok kullanılan dekorasyon ürünüdür. Bebeğinizi besleme ve uyku saatlerini kontrol edebilirsiniz. Hayvan figürleriyle tasarlanmış dekoratif saatlerle odaya sevimli bir dokunuş yapın.

Aydınlatmalar: Bebek odalarında kullanacağınız hem dekoratif hem de aydınlatma ürünü olarak kullanacağınız ürünleri barındırır. Hem büyük hem de çocukların kullanımı için uygundur. İkonik ve modern tasarımları yansıtan dekorlar olarak da kullanabilirsiniz.

Kapı süsleri: Kapı süsleri bebek odalarının olmazsa olmazıdır. Bebeğinizin cinsiyetine uygun birbirinden estetik kapı süsleriyle odanızı renklendirin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR