Kokoso Baby

Bebeklerin hassas cildi için en kaliteli ve güvenli ürünleri Kokoso Baby ile keşfedebilirsiniz. Bebeğiniz için sağlıklı ürünler arıyorsanız, Kokoso Baby koleksiyonunu Racuun’da bulabilirsiniz.

Kokoso Baby Organik Hindistan Cevizi Yağı

Kokoso Baby markasının en özel ürünleri söz konusu olduğunda Organik Hindistan Cevizi Yağı bir adım öne çıkar. Hindistan cevizi yağı, pişik tedavisi ve önlenmesi de dahil olmak üzere yeni doğanlar için birçok kullanıma sahiptir. Hindistan cevizi yağının besleyici özelliğine ek olarak bu yağ, cildi parlak ve pürüzsüz bırakır. Saf hindistancevizi yağı, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Bundan dolayı bebeğinizin cildi için ideal bir üründür. Organik olarak yetiştirilmiş hindistancevizlerinden yağın çıkarılmasıyla elde edilir. Ekstraksiyon ve işleme süreci boyunca hiçbir kimyasal kullanılmaz.

Kokoso Baby Organik Hindistan Cevizi Yağı, bebek yağı olarak kullanılabilir. Yenidoğanlar ciltlerinde onları çevreden koruyan özel bir tabaka ile doğarlar, bu nedenle losyona ihtiyaçları yoktur. Bir bebeğin cildini korumak için hindistancevizi yağı kullanmak, vücudu büyüdükçe cildine vitaminler ve sağlıklı yağlar sağlamaya yardımcı olur. Yağ, piyasadaki geleneksel nemlendiricilerde bulunan koku ve kimyasalları barındırmadığı için de harikadır. Kesikleri ve yaraları iyileştirmek için hindistancevizi yağı tercih edebilirsiniz. Kolajeni uyarma yeteneği ile organik hindistancevizi yağı, bebeğin hassas cildindeki kesiklerin ve yaraların iyileşmesine yardımcı olabilir. Kokoso Baby  hindistan cevizi yağının antioksidan özellikleri, yeniden yapılanma sürecinin hayati bir parçasıdır.

Kimyasal içermeyen özellikleriyle, bebeğinize masaj yapmak için Kokoso Baby hindistancevizi yağı kullanabilirsiniz. Bebeğinize masaj yapmak, uyumadan önce sakinleşmesine ve parasempatik sinir sistemini harekete geçirmesine yardımcı olabilir. Bebek bezini değiştirdikten sonra kimyasal bazlı merhemler ve yağlar kullanmaktan kaçınmak en iyisidir. Bebeğinizin poposunu korumak ve mevcut kızarıklıkları tedavi etmek için Kokoso Baby hindistancevizi yağı kullanmayı deneyin. Hindistan cevizi yağının antibakteriyel özellikleri, bebeğinizin cildinin tahriş olmamasını sağlar.

Kokoso Baby Banyo Ürünleri

Bebekler için kozmetik ürünler, yumuşaklıkları ve hipoalerjenik olmaları ile karakterize edilir. Kokoso Baby banyo ürünleri de tam olarak böyledir. Kokoso Baby Saç ve Vücut Şampuanı, bebeğinizin hassas cildi ve saçları için ideal bir üründür. Hem vücuda hem de saçlara kullanılabilen ürün, hiçbir katkı maddesi içermez ve tamamen organiktir.

Bebeğinizin vücudunu temizlemek istediğinizde Kokoso Baby Organik Bebek Sabunu iyi bir seçim olacaktır. Doğal malzemeler içeren bu sabun, bebeğinizin cildi için harikadır. Bebeğinizin banyo deneyimini bir üst noktaya taşımak için Kokoso Baby Doğal Konjak Sünger kullanabilir ve cildinin zarar görmesini önleyebilirsiniz.

Bebeğinizin saçlarını taramak ve başında biriken konakları temizlemek için Kokoso Baby Doğal Bebek Saç Fırçası edinebilirsiniz. Doğal kıllar içeren bu fırça, güvenle kullanım olanağı sunar. Banyo sonrasında bebeğinizin cildini yumuşatmak ve cilt bakımını tamamlamak istediğinizde de Kokoso Baby markasının Bebek Losyonu iyi bir tercih olacaktır. Bebeğinizin saç derisini arındırmak ve kolay bir şekilde temizlemek istediğinizde Kokoso Baby Mutlu Saç Derisi Kremi uygundur.

Kokoso Baby markasının daha birçok ürün gamı bulunmaktadır. Yenidoğan Bakım Seti, Organik Bebek Balmı, Hindistan Cevizli Banyo Seti, Kokoso Baby Koleksiyonu ve çok daha fazlasını Racuun sayfasında bulabilir ve bebeğiniz için harika bir seçim yapabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR