KURUCU VE TASARIMCI - STIG LEANDER

Leander'ın hikayesi, 1998'de Stig Leander'in baldızının ikiz bebek beklediği sırada başladı.

Bir çocuğu hem sakinleştirebilen hem de gelişimine destek olabilecek bir beşik tasarlamak istedi.

Eğitimli ve deneyimli bir demirci olan Stig; sandalye, bisiklet ve çocuk arabası geliştirme işiyle uğraştı. Fikri, gerçek bir ihtiyacı karşılayacak basit, işlevsel bir mobilya parçası yaratmaktı.

Stig Leander daha önce kimsenin görmediği bir şey gördü. Tasarım ve işlev açısından gerçekten yeni bir şey yapabilen bir beşiği tasarladı.

Bir yıldan kısa bir süre sonra, şimdilerde efsanevi olan Leander Classic™ beşiğin ilk serisi Danimarka'da seçkin mağazalarda satışa sunuldu. Leander bugün dünya çapında 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürün geliştirme, yönetim ve depo, Leander'in Silkeborg, Danimarka'daki merkez ofisinde bulunmaktadır. Üretim, Avrupa'nın farklı yerlerinde uzun vadeli ortaklarıyla yürütülmektedir.

Vizyonu

Leander Classic™ beşiğinin tasarımı, belirli bir ihtiyacı karşılama fikrinden ve bir fark yaratma isteğinden yola çıkılarak oluşturulmuştur ve bu istek, Stig Leander'in tüm tasarımlarını karakterize eder.

Leander bir mobilya firmasıdır, bununla birlikte; oyuna, harekete ve yaratıcılığa ilham veren ve teşvik eden mobilyalar yaratmakla öncüdür.

Leander, her şeyin başladığı aynı tasarım felsefesine hala bağlılıgıı sürdürmektedir. Biçim ve işlev, çocukların ihtiyacını karşılamalı  ve asla tersi olmamalıdır. Bu nedenle Leander sadece bir mobilya firması değildir.

Her mobilya parçasının arkasında iyi düşünülmüş bir vizyon ve iyi bir işçilik vardır. Bir Leander mobilyası alırken, sadece bir çocuk için bir mobilyaya değil, miras alınabilecek bir mobilyaya yatırımı yapmış olursunuz.

₺79.900,00 KDV Dahil
₺94.000,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺63.325,00 KDV Dahil
₺74.500,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR