Norde Junior

İskandinav stilni kalite ve yepyeni bir tasarımla buluşmasından yola çıkarak 2020 yılında İstanbul'da ''Norde Mobilya'' çatısı altında kurulduk. Tarzından ödün vermeyen çocuk mobilyalarını, miniklerin konforu için özenle tasarlayıp ürettik. Yalın, karakteristik, modern çizgilerden oluşan tasarımlarımızla miniklerin kendi yaşam alanlarında huzurlu vakit geçirmesini hedefledik. Ister cocuk odalarına, ister evlerin salonlarına, her mekana uyum sağlayacak şıklıkta mini mobilyalarımızı her geçen gün farklı ihtiyaçlara göre şekillendirmeye devam ediyoruz.

Çocuk sandalyesi, çocukların belli bir yaştan sonra aktivite gerçekleştirmesi için kullanılır. Çocuklar için vazgeçilmez ürünlerden biri olan çocuk sandalyesi, ailelerin çocuklarının içinde bulunacağı aktiviteler için çok değerli bir ürün olarak tercih ettikleri ürünlerin en başında gelmekte. Çocuklar belli bir yaşa kadar, ebeveynlerinin gözetiminde bulunurlar. Kendi başlarına tehlikesiz bir şekilde vakit geçirmeleri belli bir zaman sonra olabilir. Oyun yaşına geldiklerinde ise gelişim açısından farklı etkinlikler gerçekleştirirler. Bilişsel ve fiziksel olarak gelişim gösterecekleri bu dönemler çocuklarınızın geleceği için oldukça önemlidir. Bu etkinlikleri gerçekleştirebilmeleri için ise rahat ve sağlıklı sandalyelere oldukça ihtiyaç vardır.

Çocuk sandalyeleri, çocukların belli yaş gruplarına has çeşitli etkinliklerde onlara destek olacak mobilyaların başında gelmekte. Aileler gönül rahatlığı ile çocuklarının kendi başlarına problem yaşamadan vakit geçirebilmeleri için bu sandalyeleri tercih ediyorlar. Genellikle ahşap veya plastik gibi maddelerden imal edilen bu ürünler işlevsellik dışında evleriniz için birer model olup, farklı tarza sahip olmalıdırlar. Çocuğunuz için oluşturacağınız oyun alanlarında kullanacağınız masa ve çocuk sandalyeleri çocuğunuz için zevkli vakit geçirmesine olanak sağlarken, sizlere de ev veya başka işlerinizi tamamlamanız konusunda yardımcı olacaktır. 

Bu ürünler tamamen çocuklar düşünerek tasarlanmıştır. Ergonomik olarak çocuklar için özel tasarlanmış bu sandalyeler rahat olmasının yanında yerden yüksek tasarlanmış, böylelikle çocukların kendisine ait bir sandalyesi olması amaçlanmaktadır. Ayrıca bu durum çocuğunuzun yardımsız oturmasına da olanak tanıyacaktır. Tamamen kendisine ait olan bir ürüne sahip olması ve bu şekilde bilinç geliştirmesi çocuğunuzun gelişimine son derece faydalı olacaktır. Tabiki bu ürünleri seçerken siz ebeveynler içinde dikkat edilmesi gereken konular vardır. Sizlerde çocuklarınıza sandalye mobilya gibi ürünler seçerken üretimde kullanılan malzemelerin ve üretim şartlarının çocuğunuzun sağlığını tehlikeye düşürmeyecek şekilde üretim yapan firmalardan tercih ediniz.

Norde Junior Tasarımları

Norde, İskandinav stilini kalite ve tamamen farklı bir tasarımla buluşmasından yola çıkarak 2020 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Norde tarzından ödün vermeden çocuk mobilyalarını, miniklerin konforu için özenle tasarlayıp üretmektedir. Yalın, karakteristik ve modern çizgilerden oluşan tasarımları ile miniklerin kendi yaşam alanlarında huzurlu ve eğlenceli vakit geçirmesini hedeflemektedir. İster çocuk odalarına, ister evlerin salonlarına her mekana uyum sağlayacak şıklıkta mini mobilyaları ile Norde, her geçen gün farklı ihtiyaçlara göre şekillenmeye ve bu amaca yönelik tasarımlarına devam etmekte.

360 Derece Dönebilen Sandalyeler

Çocuklar evde çokça zaman geçiriyor. Bu geçirdikleri vaktin ise büyük bir bölümünü etkinliklere ayırırlar. Boya, puzzle veya ders çalışmak gibi durumlarda, çocuklar için masa ve sandalyeler oldukça önemlidir. Sert, ergonomik olmayan ürünler çocuğunuzun sağlığını etkilemekte ve konsantrasyon gereken durumlarda kendisini olumsuz etkileyecektir. Bu gibi durumların önüne geçmek için konforlu sandalyeler gerekmektedir. Norde Junior evde odasında veya salonda, sizinle vakit geçirmek isteyen çocuğunuz için özel tasarım sandalyeler üretmekte. 360 derece dönebilen mekanizmasıyla çocuklarınız için hem eğlenceli bir durum oluşuyor, hem de sandalyede çeşitli etkinliklerde bulunurken aileler için de kolaylık sağlanmış oluyor. Tamamen el üretimi olan sandalyelerin ekstra konforlu yapısı sayesinde çocuklarınız otururken veya yemek yerken hiçbir zaman mutsuz olmayacaktır.

Norde Junior Çocuk Sandalyeleri

Birbirinden farklı tasarımları ile çocukların ve ailelerin dikkatini çekmeyi başaran Norde, farklı tasarımlar dışında klasik sandalye tasarımlarına da sahip. Tamamı el yapımı olan sandalyeler masif gürgen ağacından üretilmekte. Çocuklar için özel üretilen bu ürünler rahatlık ve konfor anlamında oldukça önemli detaylar içeriyor. Oturma bölümleri dekoratif jüt ip veya silinebilir antibakteriyel suni derilerden üretilen sandalyeler güzel görünümleri ile oldukça dikkat çekiyor.

Tamamen doğal malzemeler ile üretilen sandalyeler anti kanserojen madde ve yapıştırıcılar sayesinde montaj işleminden geçmektedir. Üretim normları uluslararası standartlara uygundur. Norde tamamen Türk üretimi ve el işçiliği ile üretilerek ailelerin ve çocukların oldukça dikkatini çekiyor. 

Norde Mobilya  ve çocuklar için özel markası Norde Junior ile Racuun.com’da. Sizlerde Norde’nin çocuklar için ürettiği ürünlere sahip olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü hızlı bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz. Birbirinden güzel çeşitte anne-bebek ürünlerine Racuun.com’da. Sitemizde diğer ürünlerimize hızlı bir şekilde ulaşabilir, güvenli bir şekilde satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

₺4.950,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR