Floss & Rock

Floss And Rock ürünleri artık Racuun.com’da. Bebekler büyüdükçe gelişimleri için çeşitli oyuncaklarla desteklenirler. Motor becerilerinin gelişmesi için bu konu oldukça önemlidir. Büyük parçaları bulunan yapbozlar, çocukların hem görsel hem de motor becerilerine oldukça katkı sağlarlar. Floss and Rock markasıda dünyada 3-10 yaş arası çocuklar için bu konuyu değerlendirmiş ve onlara hem eğlenceli hem de eğitici ürünler üretmektedir.

İngiltere’nin bir sahil kasabası olan Blackpoll’da kurulan işletme kuruluş amacına uygun olarak ilk günden beri eğitici oyun setleri ve yapbozlar üretmektedir.

Floss & Rock İle Eğitici Oyunlar

Floss & Rock dünyada çocuk oyuncakları açısından önemli katkılar sunmakta. Çocuklar oyuncaklarla vakit geçirmeyi çok severler. Ancak kendilerini zorlayacak yada sıkacak şeylerden çok çabuk sıkılırlar. Bunun için firmalar konunun uzmanları ile birlikte çocukların hem sıkılmadan oynayacağı hemde görsel ve motor becerilerinin de gelişeceği türde oyunlar üretmeye başladılar. Floss & Rock’da konuya bu açıdan yaklaşarak çocuklar için özel oyunlar üretmekte.

Oyuncak ismi çoğu insanın zihninde farklı anlam taşır. Ama her yetişkin bilir ki oyuncaklar kendi hayatlarında çok özel yere sahiptir. Bir çocuğun hayal dünyasının boyutları sevdiği oyuncaklarla oynarken ortaya çıkar. Bu açıdan düşünüldüğünde oyuncakların çocuk gelişimi açısından sayısız faydası vardır. Zamanımızda oyuncaklar eski etkisini teknolojik ürünlerden ötürü kaybediyor. Ancak uzmanlar tarafından belirtilen yapboz veya parçalı oyuncak ve oyunların gelişime çok fazla katkıları vardır. Bebeklik döneminde daha büyük parçalara sahip olan yapboz tarzı oyunlar yaş alındıkça daha küçük ve komplike hale gelmekte. Bu tarz oyunları oynayan çocuklar özellikle motor becerileri anlamında çok gelişmektedir.

Kutu Oyunları

Floss & Rock markasının tasarlayıp üretmiş olduğu kutu oyunları diğer bilinen kutu oyunlarından farklıdır. Ahşaptan üretilmiş olan figürlere sahip olan bu oyunlar çocukların hayal dünyasını genişletebilmesi için oldukça özeldir. Taşınabilir yapısı sayesinde, çocuğunuz arkadaşına giderken veya seyahat ederken yanında istediği yere götürebilir. Ahşap figürler ve arka fon planları sanki bir tiyatro sahnesi gibi bir oyun sunar. Bu sayede bir sahne üzerinde figürler sayesinde çocuklar istediği gibi hayal ederek oyunlarını oynayabilirler.

Çocuklara Yağmuru Sevdiren Şemsiyeler

Yağmur çoğunlukla tüm çocuklar tarafından sevilmekte. Yağmurda yürümek oynamak çocuklar için çok ayrı deneyimlerdir. Kullanacakları şemsiye sayesinde okula giderken yada gezerken yağmurdan korunabilirler. Floss & Rock marka şemsiyeler ise çocuklar için eşsiz bir deneyim sunuyor. Yağmur ile temas eden şemsiyeler renk değiştiriyorlar. Bu durum çocuklar için oldukça eğlenceli ve eşsiz bir deneyimdir. Çocuklarınızı bu güzel şemsiye ile buluşturmak isterseniz sitemiz üzerinden size uygun olan şemsiye modellerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Floss & Rock Ürünleri Racuun.com’da

Dünyada ünlü Floss & Rock markasının tüm modellerine ve fiyatlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapboz, kutu oyunları ve şemsiye gibi ürünleri bulunan markanın çocuklar için özel üretmiş olduğu sırt çantalarıda çok kullanışlıdır. Sizlerde çocuğunuzun ihtiyacı olan ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilir, kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR