₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺467,50 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺386,75 KDV Dahil
₺455,00 KDV Dahil
₺467,50 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
₺112,46 KDV Dahil
₺149,95 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
₺112,46 KDV Dahil
₺149,95 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
₺112,46 KDV Dahil
₺149,95 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
₺74,96 KDV Dahil
₺99,95 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
₺74,96 KDV Dahil
₺99,95 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
1 2 3 ... 5 >

Beslenme Ürünleri

Beslenme ürünleri, bebeklerin beslenmesinde önemli yere sahip olan ürünlerdir. Bebeklerin yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmeleri ve gelişip büyüyebilmeleri için sağlıklı bir şekilde beslenmeleri gerekmektedir. Enerji kaynaklarını oluşturan besinleri bebeğinizin çeşitli beslenme ürünleri ile almaları çok önemlidir. Bu noktada birbirinden kaliteli ve güvenilir beslenme ürünleri tercih ederek bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olabilirsiniz. Peki, bebeğiniz için gerekli olan beslenme ürünleri nelerdir? Şimdi gelin, tüm beslenme ürünleri ile ilgili detayları hep birlikte inceleyelim.

Bebek Beslenme Ürünleri Nelerdir?

Bebek beslenme ürünleri, hazırladığınız süt yada mama gibi ürünlerle bebeğinizin karnını doyururken size yardımcı olacak materyallerdir. Bebek beslenme kategorisinde yer alan tüm ürünler genel olarak aşağıdaki gibidir;  Emzik ve Emzik Askısı Bebeğinizin kendini güvende ve huzurlu hissedebilmesi için emzikler çok önemlidir. Bunun yanı sıra emzikler bebeğin ağız gelişimini de ciddi anlamda etkilemektedir. Bu noktada emzik çeşitleri arasında yer alan damaksız emzik, damaklı emzik, silikon emzik ve kauçuk emzik gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Her birinde farklı özelliklerin bulunduğu emzik ve emzik askısı seçeneklerini bebekleriniz için tercih edebilirsiniz. Bu noktada bebeğiniz için en uygun emzik çeşidine ise deneme yanılma yöntemi ile karar verebilirsiniz.
Bibs marka emzikler bebekleriniz için en uygun seçenektir. Anne memesi dokusuna en yakın ürünleri üreten Bibs sayesinde bebeğiniz daha huzurlu olur. 

Mama Sandalyesi

Bebeğiniz 6. ay itibari ile ek gıdaya geçer. Ek besinlere ihtiyaç duyan bebeğinizin çok daha konforlu ve güvenilir bir şekilde beslenmesini sağlamak için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Bu ürünlerden bir tanesi mama sandalyesidir. Bebek arabası ve oto koltuğu gibi olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan mama sandalyesi bebeğinizin gelişimi açısından da önemlidir. Bebeğin hem kendine ait bir alanı olur hem de sofrada yemek yerken size eşlik edebilir. Web sitemizde birbirinden farklı özelliklerde mama sandalyeleri bulunmaktadır. Bebeğinizin ve kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak mama sandalyeleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Tabak ve Bardaklar

Bebeğinizin ek gıdaya geçmesi ile birlikte ihtiyaç duyacağınız ürünler arasında tabak ve bardaklarda yer almaya başlar. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarda ki tabak ve bardaklar ile ek gıdaya geçiş sürecinin son derece eğlenceli olacağından emin olabilirsiniz. Bilindiği üzere bebeklerin ciltleri son derece hassas bir yapıdadır. Bu doğrultuda herhangi bir ürünle temas etmesi noktasında ciltleri tahriş olabilir. Bu nedenle beslenme sırasında kullanılan ürünlerin bebeğinize özel olması çok önemlidir. Bebeğinizin kendi bardağının ve tabağının olması onun beslenmesi için çok önemlidir. Bu doğrultuda web sitemizde yer alan birbirinden kaliteli ve güvenilir bardak ve tabak modellerine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Termoslar

Bebeğinizin beslenmesinde ki önemli ürünlerden bir tanesi de termoslardır. Termoslar mama yapacağınız sıra da ya da katı gıdayı muhafaza etmek için kullanılabilen ürünlerdir. Sıcak ve soğuğu uzun süre muhafaza edebilen termos çeşitlerine sahip olarak bebeğinizin beslenmesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada kaliteli termos çeşitlerini tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Saklama Kabı

Bebeğinizin yiyeceklerini yanınızda götürmek istediğinizde saklama kaplarına ihtiyaç duyarsınız. Bu noktada sızdırmaz bir yapıya sahip olan saklama kabı çeşitlerini tercih ederek bebeğinizin beslenme sürecini aksatmazsınız. Saklama kapları yiyecekler ile direkt temas halinde olduğu için sağlıklı ve kaliteli ürünlerin tercih edilmesi çok önemlidir. Bu noktada kaliteli ürünlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Diğer Beslenme Ürünleri

Ürünleri Bebek mama kaşığı, termal çanta ve önlük gibi diğer beslenme ürünleri de ihtiyaçlarınız arasında olabilir. Bebeğinizin ve kendi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek olan diğer beslenme ürünlerini de karar aşamasından sonra tercih ederek satın alabilirsiniz. Racuun.com’da yer alan tüm beslenme ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyerek bebeğiniz için en uygun olanları tek tıkla ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Bebek Beslenme Aksesuarları

Günümüzün en önemli konularından bir tanesi beslenmedir. Beslenme söz konusu olduğunda beslenmeye dair her şey akla gelebilir. Yiyeceklerin koyulduğu tabaklar, en güzel içeceklerin servis edildiği bardaklar, mama sandalyeleri ve minderler bu kategoride yer alan ürünlerden yalnızca bir kaçını oluşturur. Beslenmeye yönelik araç ve gereçler çok çeşitlidir. Termostat, emzik ve emzikle ilgili araçlar gibi anne ve bebekleri ilgilendiren onlarca ürün bulunmakta.

Beslenme ürünleri içerisinde yer alan mama sandalyeleri farklı tasarım ve renkleriyle ebeveynleri her yemek yedirme rutininde rahat ettirir. Mama sandalyesi bebeklerin rahat bir beslenme deneyimi yaşamaları için minder ile birlikte kullanılabilir. Mama sandalyelerinin hangi marka olursa olsun doğru bir tasarımla üretilmesi gerekir. Çünkü beslenme sırasında bebek sağlığının güvende olması son derece önemlidir.

Beslenme Kategorisi İçerisinde Yer Alan Mama Sandalyesi Ne İşe Yarar?

Beslenme kategorisi içerisinde yer alan mama sandalyesi, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran bir ekipmandır. Mama sandalyesi, bebeklerin beslenmeleri sırasında rahat ve güvenli bir oturmaya imkan tanır. Bu sayede her öğün sırasında bebeklerin beslenme süreleri daha eğlenceli ve konforlu bir hale gelir. Mama sandalyeleri farklı tasarım ve materyallerle üretilir.

Bebeklerin 0-6 aya kadar anne sütü ile beslenmeleri ve 6 aydan sonra ek gıda gereksinimleri sonucunda mama sandalyelerine olan ihtiyaç başlar. Ek gıdaya geçen bebeklerin belirli bir yaşa ulaşmaları ile daha aktif bir yapıya sahip oldukları da görülür. Bu durum bebeklerin ek gıda alımları sırasında güvenli bir beslenme deneyimi sağlayan mama sandalyelerinin önemini artırır.

Mama Sandalyesi Nasıl Kullanılır?

Bebekler için mama sandalyesi anne ve babaların yemek masasında rahat bir şekilde yemek yerken, bebeklerin güvenli bir şekilde beslenmelerini sağlar. Mama sandalyesi tercihinde sandalyenin sağlıklı bir materyalden üretilmesi ve istenilen yere kolayca taşınabilmesi önem taşır. Bebeklerin beslenme sırasında sandalye üzerinde rahat hareket edebilmeleri ve düşmeyecek şekilde sandalye üzerinde durmalarına uygun bir tasarım tercih edilir.

Ayrıca bebeklerin beslenme sırasında koltuk ayarlarının da yapılabilir olması gerekir. İsteğe göre sandalyenin yukarı kaldırılması ya da aşağı indirilebilmesi bebeklerin konforu için önemlidir. Yükseklik ayarı yapmaya imkan tanımayan mama sandalyeleri kullanışsız bir ekipman sayılabilir. Mama sandalyesi seçiminde; ürünün kaliteli olmasına, kolay bir şekilde taşınabilmesine, belirli ayarlarının yapılabilmesine ve güvenlik seviyesinin yüksek olmasına dikkat edilir. Bebek sandalyelerinin tasarım açısından da az yer kaplayan şekilde olması tavsiye edilebilir.

Sağlık Bir Mama Sandalyesi Nasıl Olmalıdır?

Beslenme kategorisi içerisinde yer alan mama sandalyelerinin sağlıklı bir yapıda olmaları gerekir. Bunun için antibakteriyel özellikte olması önemlidir. Ayrıca kolay silinebilir ve çabuk kuruyan özelliğe sahip olan sandalyeler daha kullanışlıdır. Bebeklerin beslenmeleri sırasında yiyecek ve içecekleri etrafa dağılabileceği düşüncesi ile mama sandalyelerinin çabuk kuruyan materyale sahip bir şekilde seçilmeleri gerekir. Mama sandalyeleri üzerinde yer alan minder ve kılıfların kolay bir şekilde sandalyeden ayrılmaları ve bunların da rahat bir şekilde silinebilmeleri önemlidir.

Bebek sandalyelerinde ek bir ön tepsi bulunuyorsa bunların da pratik bir şekilde çıkabilmesi, ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Mama sandalyesinde yer alan portatif ön tepsiler bulaşık makinesinde yıkanmaya elverişlidir. Bu sandalyelerin kolay bir şekilde hareket etmesi ve dönebilir özellikte olması ebeveynlere büyük yardımcıdır. Mama sandalyeleri bebeklerin ek gıda almaya başladıkları süre boyunca kullanılır. 6 ay ve 72 ay arasında mama sandalyelerinin kullanım süresi bulunur. Mama sandalyeleri bebeklerin yemek yeme alışkanlığı kazanmalarını sağlar.

Hangi Mama Sandalyesi Tercih Edilmelidir?

Beslenme kategorisi içerisinde bulunan mama sandalyeleri birbirinden farklı şekil ve tasarımlarda ebeveynlerin beğenisine sunulur. ChildHome tarafından üretilen mama sandalyeleri pek çok renk tercihine imkan tanır. Marka, Belçika tasarımı olarak son derece dayanıklıdır. ChildHome marka bebek mama sandalyeleri iki farklı yöne toplam 180 derece dönebilir. Ayrıca sandalyelerin kurulumu son derece basit olup yükseklik değişimi için de ebeveynlere kolaylık sağlar. Mama sandalyelerinin ön kısmında koruma bariyeri yer alırken 5 farklı noktada da güvenlik kemeri bulunur.

Mama sandalyesinin yüksekliğini artırmak için uzun bacaklar sonradan eklenebilir. Bu sayede mutfak tezgahına uyum sağlayan bir yükseklik oluşur. Tüm bebek sandalyelerine uyum sağlayan yumuşak minder kullanımı da ChildHome markasında mümkündür. ChildHome mama sandalyeleri için özel tasarıma sahip minderler üretir. Bu minderler 30 derecede makinede yıkanabilir. Sağlıklı kumaşı sayesinde kullanım sırasında bebeklerin sağlığı ön planda tutulur.

Mama Sandalyesi Minderleri Hangi Özelliklere Sahiptir?

Bebek mama sandalyesi minderi antibakteriyel yapısı ile bebek sağlığını korur. ChildHome markası tarafından üretilen minderler her marka ve model sandalyeye uyumludur. Minderler standart bir ölçü olan 60x63x5 cm’dir. ChildHome markası tarafından üretilen minderler her yıkamada ilk günkü görünümünü ve kalitesini korur. Minderde yıpranma durumu, yıkama sonrasında meydana gelmez. Bu minderler bebeklerin mama sandalyesinde konforlu bir şekilde beslenmelerine imkan tanır. Sağlıklı yapısı sayesinde bebeklerin sağlıklarına kesinlikle zarar vermez.

Beslenme Kategorisinde Yer Alan Bardaklar Hangi Özelliklere Sahiptir?

Beslenme kategorisi içerisinde şık tasarıma sahip bardaklar yer alır. Design Letters markası tarafından sunulan bardaklar, melamin kimyasal maddesinden üretilir. Bardaklar kişiselleştirilebilir baskıları ile özel bir bardak arayanlara hitap eder. Kişinin kendisinin ya da sevdiği birinin isminin baş harfine uygun bir bardak bulması mümkündür. Bu şık tasarıma sahip bardaklar, bebeklerin beslenmesi sırasında da tercih edilebilir. Ürünler bulaşık makinesinde kolay bir şekilde yıkanabilir ve makinede yıkandığında deforme olmaz. Ürün farklı tasarımlara sahiptir ve Danimarka’dan ithal edilir. Bebek beslenmesi için kullanımlarda bardak kapağı ek olarak alınabilir.

Kategori İçerisinde Yer Alan Tabaklar Hangi Tasarımlarla Sunulmaktadır?

Beslenme söz konusu olduğunda özel tasarıma sahip tabaklar da göz ardı edilemez. Design Letters markası tarafından üretilen kaliteli tabaklar, göz alıcı tasarımları ile beğeni toplar. Ayrıca aynı marka tarafından üretilen çatak bıçak setleri de beslenme zamanlarını kaliteli ekipmanlarla geçirmek isteyenlere hitap eder. Tabak söz konusu olduğunda tepsi ve bölmeli tabaklar da önem kazanır. Design Letters farklı renk ve tasarımları ile zevkli ürünler ortaya koyar.

Termoslar Hangi Özelliklere Sahiptir?

Her ana sıcak ya da soğuk bir içecek içmek isteyenler için termoslar önemli malzemelerdendir. Design Letters tarafından üretilen farklı tasarımlara sahip termoslar 24 saate kadar sıcak ve 12 saate kadar soğuk tutma özelliğine sahiptir. Ayrıca termoslarda, çocukların kolay bir şekilde kullanmaları için özel pipet de bulunur. Termosların tüm parçaları kolay bir şekilde ayrılabilir ve bu durum termosların temizlenmesini kolaylaştırır.

Bebek Emzik ve Ekipmanları Sağlıklı mıdır?

 

Beslenme kategorisi içerisinde bebekler için özel olarak üretilen sağlıklı emzikler de yer alır. Emzikler değişik renk ve dikkat çeken tasarımları ile hoş görünüme sahiptir. Bibs ve Kidful markaları tarafından üretilen emzikler hava akışı sağlayan delikleri ve tamamen doğal kauçuk ucuyla bebeklerin sağlığını korur. Emzik ucu anne göğsüne en yakın yumuşaklıkta üretilir. Bebeklerin emişleri sırasında hava akımına imkan tanıyan yapısı sayesinde, bebeklerde anne göğsünden farklı bir his uyandırmaz. Kategori içerisinde emzik setleri ve emzik kutuları da beğeni toplar. Kidful emzik kutuları,bebekleri mutlu eden eğlenceli tasarımlara sahiptir. Beslenme kategorisi bebeklerin ve çocukların eğlenerek öğün yapacakları pek çok üründen oluşur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR