Aydınlatma Ürünleri ve Fiyatları

Farklı estetik tasarımlara sahip olan aydınlatma ürünleri çocuk odalarına eşsiz bir hava katmaktadır. Eğlenceli tasarımlara sahip olan aydınlatma ekipmanları çocuklarınız için de hoş birer aksesuar olma özelliğine sahiptirler. Aydınlatma ekipmanları sevimli motifleri ile çocuklarınız için adeta birer oyuncak şeklinde görünürler. Aydınlatma ekipmanları arasında sevimli tavşan, yavru köpek, tatlı bir poni ve Miffy karakteri gibi çocuklarınızın çok seveceği ürünler bulunmakta.

Aydınlatma ekipmanları eğlenceli tasarımlarının yanı sıra dayanıklı bir yapıya da sahiptir. Gece lambası modelleri hafif bir ağırlığa sahiptir. Buda sizlere oda içerisinde kolaylıkla istenen yere taşıma imkanı sağlamakta. Bazı modellerde lambaların kademeleri bulunmakta. Bu da rahatlıkla oda içerisinde  parlaklık ayarı yapmanızı sağlar. Bu sayede istenen parlaklık seviyesinde aydınlatma ekipmanını kullanmak mümkündür. Sevimli tasarımlara sahip, Miffy gibi farklı karakterleri de olan aydınlatma ekipmanlarının farklı boyda üretilen modelleri bulunmaktadır.

Aydınlatma Ürünleri Modelleri Nelerdir?

Aydınlatma ürünleri farklı modelleri ile çok sayıda seçime imkan tanımaktadır. Aydınlatma ekipmanları içerisinde gece kullanılan aydınlatma lambalarının yanı sıra projektör lambaları da yer almaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde karanlık bir ortamı neşeli bir hale getirmek mümkündür. A Little Lovely Company markası tarafından üretilen uzay projektör lambaları ile çocuk odasının tavanına rengarenk yıldızlar yansıtmak son derece kolaydır.

Ayrıca ürünün dört değişik ışık seçeneği de bulunmaktadır. Ekipman, 30 dakikalık bir zaman dilimi için ayarlanabilmektedir. 30 dakika sonunda aydınlatma kendiliğinden kapanmaktadır. Aydınlatma modelleri Unicorn projeksiyon ürünü ve bulut projeksiyon ürünü olarak aynı özellikte ancak farklı tasarımlarla kullanıcılarına sunulmaktadır.

Mr.Maria markasının üretimini yaptığı aydınlatma ürünlerinde kullanılan maskot karakter ise Miffy’dir. Miffy dünya üzerindeki tüm çocuklar tarafından oldukça sevilmektedir. Farklı görünümü ile çocukların sevgilisi haline gelmiş olan Miffy ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Diğer Aydınlatma Ekipmanları Nelerdir?

Aydınlatma ekipmanları farklı kalite ve dikkat çekici tasarımlarla kullanıcılarına sunulmaktadır. Aydınlatma fiyatları ürün özelliklerine göre çeşitlilik gösterebilmektedir. A Little Lovely Company tarafından üretilen ekipmanlar arasında yıldız lamba modelleri de dikkat çekmektedir. Aydınlatma ekipmanlarında kullanılan LED ışık sayesinde, aydınlatma kaliteli bir şekilde elde edilmektedir. LED aydınlatma sayesinde lambanın dış yüzeyi ısınmamaktadır.

Ayrıca ürünlerde yer alan otomatik kapanma özelliği ile birlikte yıldız lamba modellerinde 15 dakikadan sonra lamba kendiliğinden kapanmaktadır. Ürünlerde yer alan otomatik kapanma özelliği sayesinde pil tasarrufu sağlanmaktadır. Pil ile çalışan yıldız lambalar, çocukların beğendiği tasarımlarla çocuk odalarında son derece şık durmaktadır. Pilli aydınlatma ekipmanlarının yanı sıra şarjlı modeller de bulunmaktadır. Ekipmanları şarj ederek uzun süre boyunca kesintisiz bir şekilde kullanmak mümkündür. Çocuk odası aksesuarları aydınlatma ekipmanları ile çocuk odalarına renk katmaktadır.

Gece Lambaları Özellikleri Nelerdir?

Aydınlatma ürünleri içerisinde yer alan gece lambaları çocukların kullanımına uygun olarak üretilmektedir. LED ışık sayesinde ekipmanın aşırı ısınmasının önüne geçilmektedir. Ekipmanların pek çoğu çocukların rahat bir şekilde elleri ile tutabilmesi için ideal boyutlarda üretilmiştir. Aydınlatıcı ekipmanlarda ışık parlaklığını ayarlamak da oldukça kolaydır. Bu sayede kitap okumak için parlak modda çalıştırılabilen ekipmanlar ister gece boyunca açık kalabilmekte istenirse de otomatik kapanma süresince odayı aydınlatabilmektedir.

Gece boyunca açık kalması istenen şarjlı lambaların gün boyunca şarj edilmesi gerekmektedir. Aydınlatıcı ekipmanlar arasında yer alan ‘Kelebek Şarj Edilebilir Lamba’ tam da bu özelliktedir. Bu ekipman 12 saate kadar şarj edilebilmektedir. Parlak modda iken 10 ya da 12 saat boyunca kullanılabilen şarjlı lamba, soft modda 20 ya da 25 saate kadar yanık kalmaktadır. Şarj ünitesi sayesinde şarjlı cihazlarda pile ihtiyaç bulunmamaktadır.

Gece Lambaları Neden Bu Kadar Sevilmektedir?

Aydınlatma ürünleri sevimli hayvan tasarımlarının yanı sıra çocukların sevdiği kahramanların şeklinde üretilmektedir. Bu şirin ekipmanlar çocukların gece ya da gündüz vakti korkmadan lambalardan keyif almalarını sağlamaktadır. Bu ekipmanlar çocukların oyunlarına katkı sağlayarak, onların neşelerini daha da artırmaktadır. Cihazlarda yer alan LED ışık sayesinde çocukların kolay bir şekilde uykuya dalmaları mümkündür.

Ayrıca ışık kalitesinin yüksek olması çocukların sağlıklı bir uyku almalarını sağlamaktadır. Aydınlatma ekipmanları duvara asılabilen modellerinin yanı sıra çocukların yataklarına asılarak kullanılabilmektedir. Ördek sarı lamba çocukların en sevdiği sarı renkli lambalar arasındadır. Bu lambalar sevimli bir ördek tasarımına sahiptir.

Aydınlatma Araçları Farklı Tasarımları İle İlgi Görmektedir

Aydınlatma araçları arasında yer alan ‘Miffy Lamba First Light’ lamba USB ile şarj edilebilmektedir. En küçük boyuttaki çeşidi 30 cm kadardır. Bu model, seyahat tipi olmasıyla çocukların en iyi seyahat arkadaşıdır. Kablosuz kullanıma imkan tanıdığı için de evin her yerinde kullanılmaktadır. Modelde iki ayar butonu bulunmaktadır. Ayrıca parlaklık için de farklı kademeler yer almaktadır. Soft silikon malzemesi sayesinde yumuşaklık düzeyi oldukça yüksektir. Aydınlatma ürünleri farklı tasarım ve kaliteli yapısı ile çocukların ilgisini çekmeyi başarmaktadır.

₺650,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
Tükendi
₺3.750,00 KDV Dahil
Tükendi
₺250,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR