1

Bebek Uyku Tulumu

Bebeğinizin sıcak ve konforlu bir ortamda uyumasını sağlamak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında bebek uyku tulumu modelleri de yer alıyor. Özellikle serin havalarda bebeğinizi sararak vücut ısısını korumasını sağlayan bu özel tulum modelleri doğumdan itibaren yıllarca kullanılabilir. Özellikle doğumdan hemen sonra bebeklerin kendilerini anne karnında hissetmelerine yardımcı olur ve daha kolay uykuya dalmalarını sağlar.

Kış mevsiminde bebeğinizin üşümesini önleyebilecek şık ve kullanışlı uyku tulumları yıkanabilir olmalarıyla da dikkat çekiyor. Kategorimiz içerisinde yer alan bebek uyku tulumu modelleri çamaşır makinesinde, 30 derece yıkanarak kolaylıkla temizlenebilir. Tulum modeline kazandırılan düğmeler sayesinde kısaltılabilen tasarımlar en kaliteli malzemeler kullanılarak imal ediliyor.

Pamuk kumaş kullanılarak üretildiği için bebeklerin son derece hassas olan ciltlerine de uygun olan tulumlar, bebeklerin cildinin hava ile temasını kesmez. Oksijen ile temas eden ciltlerinde tahriş ya da kızarıklık gibi sorunlar oluşmasını önler. Çeşitli renk ve desen seçenekleri eşliğinde göz atabileceğiniz uyku tulumları bebeklerin hareket kabiliyetini de önlemiyor. Bu yüzden sıcak kalmalarını sağlamak istediğinizde, uyku saatleri dışında da kullanabilirsiniz.

Bebek karyolasının üzerine konarak da kullanılabilen uyku tulumlarını, seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Son derece yumuşak ve hafif olmaları sayesinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bu şık tasarımlar için minimum rakamlarla ödeme yapmanız yeterli olacaktır. En uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri eşliğinde alışverişinizi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz tasarımı kısa zamanda adresinize ulaştırıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR