Alt Açma Minderi

Bebeğinizin altını değiştirmek istediğinizde hijyenik bir yer arama derdinden sizi kurtaracak ürün modellerini koleksiyonumuz içerisinde bulabilirsiniz. Hem evde hem de dışarıda kullanıma uygun olan alt açma minderi modelleri bebeğiniz için konforlu bir alan yaratıyor. İdeal yumuşaklıkta olan tasarımlar son derece hafif bir forma sahip. Kolaylıkla katlanabiliyor ve taşınabiliyor olması da annelerin konforunu taçlandırıyor. Tüm seyahatlerinizde yanınıza alabileceğiniz minderler aynı zamanda bebeğinizin altını değiştirirken yaşanabilecek kazalara karşı da etkin bir koruma sunuyor. Emicilik özelliği sayesinde etrafın kirlenmesine engel olan alt açma minderi ölçüleri bakımından gayet ideal. Bebeğinizin vücut bakımını yaparken de kullanabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Hafif ve Kullanışlı Alt Açma Minderleri

Anneler bebeklerini giydirirken dahi temiz ve hijyenik bir yere yatırmak ister. Bu noktada da devreye koleksiyonumuz içerisinde yer alan bu özel tasarımlar giriyor. Minderi koyabileceğiniz her alan bebeğinize tahsis edilmiş özel ve hijyenik bir alana dönüşüyor. Bu sayede bebek bakım örtüsü ve yastık gibi çeşitli malzemeleri kullanmanız gerekmeyecek. Yumuşak bir zemin ihtiyacınız tam olarak karşılanacak. Bebeğinizin tüm malzemelerinde olduğu gibi minderlerinde de tercihinizi şirin görünümlü modellerden yana yapmak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle sizlere sade ancak bir o kadar da şık bir duruş sergileyen tasarımları sunuyoruz. Bu özel ürün modelleri arasında çeşitli desenlerle taçlandırılan modeller de mevcut. Ayrıca en kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için uzun süre problemsiz bir kullanım imkanı tanıyor.

Yıkanabilen Minder Modelleri

Bebeğinizin altını değiştirdikten sonra kullandığınız minderi yıkamak isteyebilirsiniz. Kolaylıkla arınan kumaş kaplaması sayesinde temizliğini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda minder üzerine tek kullanımlık bakım örtülerinden serebilir ve temiz kalmasını da sağlayabilirsiniz. Ürün modelleri bebeklerinizin gece uykusunda yaşanabilecek olası sızıntılara önlem almak amacıyla yatak üzerinde de kullanılabiliyor. Mama sandalyesine daha yumuşak bir form kazandırmak istediğinizde de bu tasarımlardan yardım alabilirsiniz. Her açıdan minik bebeğinizin konforunu sağlayan ürünler için ayrıcalıklı fiyatlar sunuyoruz. Ödeme kolaylıklarından faydalanarak hemen tercihinizi yapabilir ve seçtiğiniz tasarımları sepetinize atabilirsiniz. Sizi fazla bekletmiyoruz, hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğiniz tüm tasarımlar kısa zamanda kapınızda olacak

1