Magna Tiles Oyuncakları

Çocuklar için eğitici oyuncak arayanlara Magna Tiles marka oyuncaklar önerilebilir. Marka tarafından üretilen oyuncaklar, çocukların hayal dünyasını geliştiren özelliklere sahiptir. Markanın ürettiği lego setleri farklı sayıda parçalardan oluşan konseptlere sahiptir. Genellikle matematiksel şekillerin üretilmesine dayalı lego setleri, aynı parçalardan farklı mekansal tasarımlar oluşturmaya da imkan tanımaktadır. Dünya genelinde çocukların oyun oynayarak gelişimleri sırasında markanın ürettiği oyuncaklar sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Markanın ürettiği oyuncaklardan ister matematiksel şekiller, ister ilginç binalar yapılsın her oyuncak çocuklarda büyük bir keyif oluşturmaktadır. Oyuncak parçaları manyetik yapıları ile birbirine kolaylıkla kenetlenmektedir. Çocuklar manyetik oyuncaklarla 2 ve 3 boyutlu yapıların minyatürlerini oluşturabilirler. Bu sayede çocukların yaratıcılıkları hızlı bir şekilde gelişmektedir. Genellikle 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik oyuncaklar üreten marka, dünya genelinde ebeveynlerin ilk tercihi olmaktadır.

Magna Tiles Sağlıklı Oyuncaklar Üretiyor

Markanın ürettiği oyuncaklar sağlığa zarar vermeyen materyallerden meydana gelmektedir. Bu sayede oyun sırasında çocukların oyuncak parçalarına temasları sonucunda sağlıkları güvence altında olmaktadır. Oyuncak parçaları, çocuklarda herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmamaktadır. Yalnızca oyun sırasında manyetik parçaların yutulmamasına dikkat edilmelidir.

 

Magna Tiles marka oyuncaklar çok sayıda parçaya sahip konseptleriyle, çocukların hayal dünyasındaki tüm şekilleri oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Parçaların manyetik yapıları nedeniyle birbirlerine rahat bir şekilde tutunması, herhangi bir kimyasal madde kullanımına gereksinim doğurmamaktadır. Sağlıklı ve eğlenceli oyun zamanları için markanın ürettiği oyuncaklar ebeveynlerin beğenisini kazanmaktadır.

Markanın Ürünleri Lisanslı Olarak Üretiliyor

Marka tarafından çocuk gelişimine yönelik olarak üretilen oyuncaklar lisanslı ürün olma özelliğine sahiptir. Legolarda yer alan parçalar saydam ve renkli yapıları ile çocukların ilgisini çekmektedir. Çocuklar bu lego setleriyle kendi tasarladıkları şekillere hayat verebilmektedir. Çocuklar bu oyuncaklar sayesinde; renkleri kolay bir şekilde öğrenebilmekte, arkadaşlarıyla ekip çalışmasını algılayabilmekte, geometrik desenleri kavrayabilmekte ve görsel zekalarını geliştirebilmektedir.

 

Çocuklar, markanın lego setleri sayesinde motor becerilerini artırabilmektedir. Çocuklar legolarla oynarken matematik ve fen bilgisi konseptlerine uygun tasarımları bizzat dokunarak kendi elleriyle hissedebilmektedir. Lego setleri farklı sayıda parçalardan ve şekillerden oluşmaktadır. Markanın oyuncakları arasında farklı konseptlere ilişkin paketler bulunmaktadır. Çocuklar tarafından araba konseptine sahip oyuncak paketi yoğun ilgi görmektedir.

Magna Tiles Hangi Konseptlerde Oyuncaklar Üretiyor?

Marka tarafından üretilen oyuncaklar, çocukların gelişim süreçlerini destekleyen bir yapıdadır. Farklı konseptlerde üretilen oyuncaklar, birbirine manyetik parçalar üzerinden tutturularak değişik tasarımlarda sunulmaktadır. Farklı konseptlerde üretilen oyuncaklar, 110 parçaya kadar çıkabilen setlerle çocukları mutlu etmektedir.

 

Marka tarafından sunulan bazı oyuncak konseptleri şöyledir: 50 parçalık Grand Prix seti, 24 parçalık Karanlıkta Parıltı seti, 40 parçalık Serbest Stil set, 16 parçalık buz seti, 15 parçalık Stardust seti, 110 parçalık Metropolis seti, 85 parça Kübik set, 32 parçalık Açık Renkler seti, 100 parçalık Açık Renkler seti, 28 parçalık Ev seti, 2 parça Araba seti ve vb. şeklindedir.

Magna Tiles'ı Benzerlerinden Ayıran Özellikler Nedir?

Magna Tiles markası tarafından üretilen oyuncakları, diğer markalardan ayıran en önemli özellik manyetik parçaların üstün kaliteye sahip olmasıdır. Marka 20 yılı aşkın süredir oyuncak üreterek çocuk gelişimine fayda sağlamaktadır. Oyuncaklardaki plastikler yüksek kaliteye sahiptir. Ayrıca oyuncaklarda yer alan magnetler de Neodim elementinden üretilmektedir. Bazı manyetik parçalarda seramik de kullanılmaktadır.

 

Manyetik parçalarda ses dalgaları ile kaynak edilmiş bir güvenlik alanı bulunmaktadır. Oyuncaklarla oynayan çocukların kısa sürede mekânsal ve dokunmayla ilgili becerilerinin geliştiği görülmektedir. Dünya genelinde çocuklar için oyun zamanı ayrılan okullarda markanın oyuncakları kullanılmaktadır. Markanın ürettiği oyuncaklar normal bir kullanım sonucunda ilk günkü yapısını çok uzun yıllar boyunca muhafaza edebilmektedir. Parçaların kırılma ya da deforme olma gibi bir durumu bulunmamaktadır.

Oyuncakların Diğer Özellikleri Nelerdir?

Oyuncakların temel ölçüleri yaklaşık 3 inç kadardır. Bu ölçü de 7,62 cm’lik bir ölçüye denk gelmektedir. Markanın ürettiği kübik oyuncaklar ise 2,54 cm’lik ölçülere sahiptir. Markanın ürettiği tüm oyuncaklar birbiriyle uyumludur. Yani hangi oyuncak seti alınırsa alınsın diğer setlerle aynı yapıya sahiptir. Bir araba seti ile ev setini aynı anda kullanmak mümkündür. Parçaların manyetik alanları tamamen birbiriyle uyumludur. Markanın ürettiği tüm oyuncaklarda BPA kesinlikle bulunmamaktadır. Bilindiği gibi Bisfenol A maddesi insan sağlığına ciddi zararlar veren bir bileşiktir. Magna Tiles lego parçalarının tamamı ABS polimerden meydana gelmektedir.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR