Nobodinoz

2012 yılında temelleri atılan Nobodinoz, bebek, çocuk ve yetişkinler için tekstil ve dekorasyon üzerine üretim yapan ekolojik bir firmadır. Murielle ve Roman Bressan öncülüğünde kurulan bu firma İspanyol ve Fransız ortaklığında bulunmaktadır.

Farklı bir tasarım dilinde ürünler üreterek, evlerinize ve mekanlarınıza modern bir görünüm sağlayan Nobodinoz, bebekli ve çocuklu aileler içinde ekolojik, sürdürülebilir tasarımlara sahip. İspanya Barcelona’da üretim gerçekleştiren firma, dünyada aileler üzerinde bir farkındalık yaratmayı başarmış durumda.

Bebek ve çocuk sağlığı açısından kullanımı yasaklanmış veya belli sınırlarda kullanım izni olan hammaddelerden üretim sağlamaktadır. Ayrıca çocuklar için yaratıcı ve gelişimlerine destek sağlayacak türde ürün üretmekte. Bu sayede hem ekolojik ve sağlıklı ürün kullanarak çocuk gelişimine direkt etki etmekte. Ailelerin çocukları için bu tarz ürünler tercih sebeplerinin başında gelmekte.

Uluslararası Standartta Üretilen Ekolojik Ürünler

Nobodinoz, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzeme ile tamamen kendilerine özgün tasarımları ile diğer markalardan kendini ayırt edebilmekte. Çocukları gelişmeye ve öğrenmeye teşvik edici tasarımlarına hızla devam etmekte. Duvar kağıtları, bebek çantaları ve yastık gibi farklı bir çok ürün geliştirmekte. Eviniz her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, OEKO-TEX standartlarına sahiptir.

OEKO-TEX teknolojisi bebek giysileri, ev tekstili ve günlük kıyafetler gibi cilde temas eden ürünlerde bir ekolojik standarttır. Bu sertifika sahibi üretimlerde, kullanılan boya, kimyasal veya hammadde ürünler tamamen doğal veya izin verilen miktarların içerisinde kullanılmakta. Yani tamamen çevre dostu ve zararsız ürünlerden oluşmakta. Bu yüzden OEKO-TEX standardizasyonu sağlık açısından oldukça önemli bir durumdur.

Çocuklarınız ve Sizin İçin En İyisi

Günümüzde sağlık açısından sorun oluşturabilecek çok fazla ürün satılmakta. Aileler için bu durum hem karmaşık hemde seçim yaparken önemli bir kriter. Bu ürünler uzun vadede çocuk gelişimi açısından problem oluşturmakta. Bebekleriniz, çocuklarınız yani geleceğiniz için, bu standartta üretilen ürünleri tercih etmek doğru bir hareket olacaktır. Nobodinoz markası size bu garantiyi sağlarken rahat, fark edilebilir ve çocuklar açısından gelişime katkısı olan ürünler üretmektedir. Sizde bu ürünleri deneyebilir, çocuğunuzun ve ailenizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

₺990,00 KDV Dahil
₺1.400,00 KDV Dahil
1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR