1

AĞIZ OMUZ BEZLERİ

Müslin, bebek bakımı için gerekli olan ürünlerden biridir. Bebek alışverişinin olmazsa olmazlarından olan ağız ve omuz bezleri, müslin kumaşlardan da üretilirler. Bu sayede sağlıklı ve güvenli kullanım teşvik edilmiş olunur. Geleneksel bez mendile benzeyen müslin ağız bezleri, hafif ve tül gibi ince bir kumaştan elde edilir. Aynı şekilde müslin omuz bezleri de delikli ve yumuşak bir kumaştan üretilir. Özel kumaş dokusu sayesinde ağız ve omuz bezleri, bebeklerin hassas cildine asla zarar vermez.

Ağız ve Omuz Bezi Ne İşe Yarar?

Ağız ve omuz bezleri çok yönlü parçalar arasında yer alır. Bebek bakımında son derece önemli ve gerekli ürünlerdir. Bu bezler çok hafif ve kolay temizlenebilir niteliktedir. Genellikle saf pamuklu kumaşlardan ya da bambu liflerinden elde edilirler. Çok yumuşak ve narin bir doku içeren ağız ve omuz bezleri, bebeklerin bakımını kolaylaştırırken aynı zamanda güvenli kullanım deneyimini de teşvik eder.

Bebek ağız mendilleri, farklı boyut ve desenlerde üretilir. Bebeklerin ilk dönemlerinden itibaren kullanımı gerekli olan ürünlerden biridir. Bebeklerin özellikle diş çıkarma dönemlerinde elleri, ağızlarına sık olarak gider. Ağız salyası ile çevrelerini ve üzerlerini ıslatabilirler. Bu aşamada devreye giren ağız mendilleri olur. Emici özelliğe sahip ağız mendillerinden kullanmak, bebeğin üstünün, yakasının ve ağız bölümünün ıslak kalmasına engel olur. Bebek ağız mendilleri bebeğin elini, yüzünü ve ağzını silmek için kullanılırken, yaka bölümüne de koyulabilir. Bu noktada önemli olan ise emicilik düzeyi yüksek, kaliteli ve yumuşak ağız bezleri tercih etmektir. Müslin ağız bezleri tam da bu amaca hizmet eder.

Bebek omuz bezleri, bebek ihtiyaç listesinin en başlarında yer alır. Bebeğinizin gazını çıkarmak, onu beslemek veya herhangi bir nedenle onu kucağınıza aldığınızda bebek omuz örtüsü kullanmanız, kıyafetlerin lekelenmesinin önüne geçecektir. Bebeklerin beslenme sonrasında gazını çıkarmak önemlidir. Bu noktada bebeğin kusması ya da ağzından sıvı çıkması çok normal bir durumdur. Omuz bezi kullanarak hem bebeğinizin hem de sizin kıyafetlerinizin temiz kalmasını mümkün kılabilirsiniz. Beslenme sonrasında, omuz bezi ile bebeğinizin ağzını, ellerini ve yüzünü de silebilirsiniz. Yumuşak dokusu ile omuz bezleri, bebeğinizin cildi için uygun olan ürünlerdir.

Müslin Ağız Bezleri ile Sağlıklı ve Güvenli Kullanım

Bebeklerin cildini tahriş etmeyen ve sağlıklı kullanımı teşvik eden müslin ağız bezleri, bebek bakımında vazgeçilmeyen ürünler arasında yer alır. Özellikle bebeğinizde aşırı kusma sorunu yaşıyorsanız ya da bebeğinizin reflüsü var ise ağız mendillerini sık olarak kullanmanız gerekebilir.

İlerleyen dönemde diş çıkarma zamanında da bebeğin ağız sıvısı artar. Bu nedenle elinizin altında her daim bebek ağız mendilleri mutlaka olmalıdır. Beslenme sırasında oluşan atıkları ve bebeğinizin ağız salgısını temizlemek için kullanılacak olan ağız mendilleri, kaliteli kumaşlardan ve yumuşak dokulardan üretilmiş olmalıdır. Müslin ağız mendilleri tam olarak böyle ürünlerdir.

Bebeklerin cildi son derece hassastır. Onun cildi ile temas edecek olan ağız mendilleri de en az bebeğinizin teni kadar hassas olmalıdır. Bu yüzden pamuklu veya bambu kumaşlardan imal edilen ağız mendilleri kullanmak önemlidir. Bebek ağız mendilleri söz konusu olduğunda seçenekler sonsuzdur. Farklı renk ve desenlerde birçok farklı ağız mendili bulabilirsiniz. Fakat eski dönemlerden beri yaygın şekilde kullanılan müslin kumaşlar, ağız mendilleri şeklinde de üretilmektedir ve bu kumaşların sağlamış olduğu faydalar oldukça fazladır.

Müslin kumaştan imal edilen ağız silme mendilleri sıvıyı kolay şekilde emebilmek kabiliyetine sahiptir. Bununla birlikte leke tutmayan özelliktedir ve yumuşaklık derecesi oldukça fazladır. Bu yüzden de müslin kumaşlardan yapılan ağız silme bezi, bebeğiniz için en uygun seçim olarak dikkat çeker.

Müslin Omuz Bezleri ile Kolaylık Elde Edin

 

Yumuşak yapısı ile bebeğinizin cildine zarar vermeyen omuz örtüleri, birçok kullanım olanağı sunar. Tıpkı ağız bezleri gibi çok yönlü olan bu bezler, leke tutmayan, yumuşak ve narin kumaştan elde edilir. Omuz bezlerinin sıvı emme kabiliyeti oldukça fazladır. Müslin kumaş dokusu sayesinde güvenli kullanımı garantileyen müslin omuz bezleri, rahatlık ve kolaylık sunan ürünler arasında yer alır. Omuz bezlerini, bebeğinizin gazını çıkarmak istediğinizde örtüyü omzunuza atarak kullanabilirsiniz. Ürünü elde veya 40 dereceye kadar çamaşır makinesinde yıkatabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR