BEBEK OYUNCAKLARI

Bebek oyuncakları,yeni nesil çocukların gelişimine yüksek katkılar sağlamakta. Eski zamanlara göre farklılık gösteren yeni nesil bebekler,doğdukları andan itibaren öğrenmeye başlarlar. Bunu sağlayan etmenlerden birisi modern tıbbın gelişimidir. Bu gelişim ile birlikte teknolojinin hayatın her anında olması,bilgiye çabuk ulaşılmasınıda sağlamaktadır. Anne ve baba adaylarının eskisinden daha fazla hassasiyet gösterdiği bu dönem, hamilelik sürecinde yapılan testlerle birlikte sağlıklı bir doğuma doğru ilerlemektedir. Bu bilinç ile yeni nesil bebekler dünyaya algıları daha açık şekilde gelmekte ve heyecan ile gözlem yapmaktalar. Bu yüzden yeni doğan bebek oyuncakları,evladınızı mutlu edip oyalarken gelişiminede olumlu katkılar sunar. Dünyayı yavaş yavaş tanıdığı bu anlarda hem keşfedici olmasını hemde beyin gelişimini destekleyen organik bebek oyuncakları ile sağlıklı ve mutlu bir dönem geçirmektedirler. Ailesi olarak seçeceğiniz farklı amaçları olan bebek oyuncakları ile çocuğunuzun geşimine katkıda bulunabilimek elinizde.

Bebek Gelişimi İçin Oyuncaklar Önemli midir?

Bebekler dünyaya geldikten itibaren görme yetilerini kullanmaya başlarlar. İlk günlerde sadece siyah,beyaz ve gri tonlarda görüş elde eden bebeklerimiz,bir kaç ay içerisinde görsel gelişimi ilerleme kaydeder. Görsel gelişim süreci 2-3 ay zamanlarında ciddi boyutlara ulaşır. Artık bebeğiniz nesneleri takip etmeye,renkli ve fosforlu oyuncaklara ciddi bir şekilde bakınmaya başlar. Bebek oyuncakları 0-6 ay aralığında onların ilgisini çekmekte,3-6 ay aralığında ciddi bir şekilde oyuncakları takip etmekteler. Yavaş yavaş desteksiz oturmaya başladıkları 6. Aylarında oyuncağını düşürüp kendi almaya başlayabilir,sizle ve etrafını tanımaya,ufak aktivitelere tepki verip katılmaya başlayabilmektedirler. Bu nedendir ki çeşitli renklerde ve seslerde oyuncaklar motor beceri ve görsel gelişime bir çok katkıda bulunmakta,bebeğinizin daha güzel vakit geçirmesini sağlamaktadır.

0-6 Ay Bebek Oyuncakları Nasıl Olmalı?

Bebeklerimiz için anne sütü ve beslenme ne kadar önemli ise bebek oyuncaklarıda bir o kadar önemlidir. Oyuncak kullanımı algı ve refleks gelişimi için temel ihtiyaçlardandır. Bu durum göz önüne alındığında tercih edeceğiniz oyuncakların bebeğinizin sağlığı ve güvenliği için bir sorun teşkil etmeyeceğinden emin olmak gerekir. Ayrıca oyuncağın üretildiği maddelerin herhangi bir kimyasal ihtiva etmediği,tamamen organik bebek oyuncağı olduğundan emin olmak gerekir. Sert madde kullanılmaması,oyuncakların köşelerinin kesici ve delici olmamasına önemle dikkat edilmelidir. Bazı bebekler sudan hoşlanmazlar. Bu tarz durumlarda duş için uygun olan banyo oyuncakları ile bebeğiniz için eğlenceli bir ortam oluşturabilirsiniz. Siz bebeğinizin temizliği ile ilgilenirken o da kendisi için özel banyo oyuncakları ile oynayabilir,sizin için işleri kolaylaştırabilir.

Bebeğiniz İçin En Uygun Oyuncaklar Racuun’da

Eğitici aktivite oyuncaklarından duş oyuncaklarına,bebeklerinizin ilgisini çekebilecek birbirinden renkli tasarımlar ve diş çıkaran yavrularınız için özel malzemelerden üretilmiş organik diş kaşıyıcılara kadar tüm oyuncak çeşitlerinizi sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizde oyuncak kategorisinden bebeğiniz için uygun olan ürünleri seçebilir,racuun.com güvencesi ilke hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

₺599,00 KDV Dahil
₺255,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR