BİBS Emzik Çeşitleri

Emzik. Belki de bir anne ve bebeği için en önemli unsurlardan biri. Anne için çoğu zaman kurtarıcı, bebek için ise uyku ve gelişimi için olmazsa olmaz bir ürün emzik. Bir süredir tartışılan emzikler, yalancı meme hissi verdiği düşünüldüğünden ötürü bebeğin gelişiminde çeşitli problemler olabileceği söylenmekte. Yapılan araştırmalar bebeğin emzikle arasında özel bir bağ olduğu ve gelişim açısından da gerekli olduğu kanıtlanmakta.

Konu anneler için emzik olunca, BİBS 1970’den beri en iyi ve güvenilirini üretmekte. Danimarka menşeii firma, 50 seneyi aşkın süredir bebekler için sağlıklı ve en doğalını üretmeye çalışıyor. %100 doğal kauçuktan üretilen emzik bölümü ile bebekler için sağlıklı ve mutlu bir ortam sağlıyor. Ergonomik yapısı kullanım kolaylığı oluşturmakta. Ayrıca yumuşak kauçuk uç, bebekler için anne memesi hisssiyatı oluşturmakta. Emiş sırasında oluşan hava akımı, bebeğin annesini emerken oluşan durumu bir nevi taklit ederek bebeğe anne hissiyatında bir emiş sağlamakta.

BİBS Marka Emzikler Çocuğunuzun Sağlığını Düşünür

Bibs uzun yıllardır yaptığı emzik üretimleri ile hem anneleri hem de bebekleri sevindirmekte. Her geçen gün yeni tasarımlarla annelere kolaylık sağlamakta. Bu kolaylığı oluştururken de doğal olmayan, sağlıksız malzemelerden kaçınmakta. Üretiminde daima doğal seçili malzemeler kullanan Danimarka menşeiili firma, plastiğin daha esnek bir yapıya sahip olabilmesi için ürünlerin içine katılan phthalates gibi sağlığa tamamen zararlı kimyasal maddeleride ürünlerinde kesinlikle kullanmamakta.

Sağlık için gerekli tüm önlemlere sahip olan BİBS marka emzikler, “BPA Free” etiketlerine sahiptir. PVC gibi yine bu tarz ürünlerin üretiminde kullanılan kimyevi maddeler BİBS emziklerinde bulunmamaktadır. EN 1400 standardına sahip ürünler tüm dünyada çocuklar için belirlenmiştir. Bebeğiniz için tamamen doğal, sağlıklı malzemelerden üretilen emzikler siz değerli ebeveynlerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği ürünlerdir.

BİBS; Klasikleşen Bir Tasarım

1970’lerden beri BİBS markası bebekler için emzik üretmekte. Tek bir üründe uzun yıllar deneyim kazanan marka, artık neredeyse tüm dünyada klasik tasarımı ile tanınmakta. Birbirinden farklı renk seçeneği ile BİBS size istediğiniz görünüme sahip bir emzik vaad ediyor. Bir emziğin sağlıklı ve doğal olmasını isterken; aynı zamanda emziğin ne kadar güzel görünüme sahip olduğunu görmek anneleri ve doğal olarak bebekleri mutlu etmekte.

BİBS Marka Emziğin İlk Kullanım İçin Hazırlığı

 

Ürünü sitemiz aracılığı ile temin ettikten sonra, bebeğinizin gönül rahatlığı ile kullanabilmesi için yapmanız gereken bir kaç işlem bulunmakta. Emziği paketinden çıkardıktan sonra bir cam kase içerisine koyup, üzerini geçecek kadar kaynar suda bekletmeniz gerekmekte. Yaklaşık 5 dakika kadar kaynar suda beklettiğiniz emziğin kauçuk bölümünde su bulunması normaldir. Suyu boşalttıktan sonra gönül rahatlığı ile emziğinizi bebeğinize verebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin her kullanımından sonra veya yere düştüğünde kaynar su işlemini tekrar edebilirsiniz.

Sizlerde bebeğiniz için en iyisini istiyorsanız BİBS emzikler tam bebeğinize göre. BİBS markasının tüm ürün ve çeşitlerine sitemizden hızlıca ulaşabilir, güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

₺386,10 KDV Dahil
₺429,00 KDV Dahil
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR