₺1.657,50 KDV Dahil
₺1.950,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.657,50 KDV Dahil
₺1.950,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

BEBEK NEVRESiM TAKIMI

Hamilelikte doğum yaklaştıkça,heyecan artar. Bu dönemde bebeğinizin bakımı için gerekli ürünleri özenle seçip,minik yavrunuzun odasını en iyi şekilde dizayn etmeye çalışırsınız. Büyük bir mutluluk ve heyecan içeren bu dönem,her anne ve baba için ileride tebessüm ile hatırlayacakları bir anı olarak hafızalarında yer edinecektir. Bu durumda bebeğinizin odasını hem güzel bir görünüme ulaştırmak,hem de seçeceğiniz ürünlerin bebeğinizin gelişimi ve sağlığına her hangi bir olumsuz etki teşkil etmeyeceğine dikkat edersiniz. Bebeğinizin bire bir temas ettiği ürünler,ilk aylarında gelişimi açısından önem arz etmektedir. Ayrıca bebekleriniz için uyku, gelişimin en önemli faktörüdür. İyi bir uyku düzenine sahip bebekler mutlu ve keyifli olmakta,bu da ebeveynleri olarak sizleri daha rahat ve huzurlu bir dönemin beklediğine işaret etmekte. Uyku düzeni oluşturulurken,bebeğinizin kendi yatağında uyuması ileriki zamanlar açısından oldukça önemlidir. Günün belli zamanlarında,uzun saatler yatağından yatan bir bebek için,o yatakta kullanılan nevresim,yastık ve bebek yatağı koruyucuları,cilde zarar vermeyecek organik ve kaliteli kumaşlardan üretilmelidir. Bebek nevresim takımı seçiminde bu hususlara dikkat ederek bebeğinizin gelişimine olumlu katkılarda bulunabilirsiniz. Sizde istediğiniz ölçülerde bebek nevresim takımı fiyatlarına bakabilir,bebeğiniz için en uygun ürünü sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Bebek Nevresim Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bebek,çocuk veya yetişkin. Hayatımızın her anında temas halinde olduğumuz tekstil ürünleri gibi malzemelerin sağlığımız açısından bir sorun teşkil edip etmemesine dikkat etmeliyiz. Konu bebeklerimiz olduğunda ise bu husus daha önemli bir hal almakta. Renk,desen veya görünüm haricinde,ilk bakılması gereken ürünün üretiminde kullanılan maddeler olmalıdır. Kumaşın antibakteriyel ve antialerjik olması hassas bebeğinizin gelişimi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca kumaşların renklendirilmesinde kullanılan boyaların insan sağlığına zararlı kimyevi maddelerden olmadığına kesin olarak dikkat edilmeli. Organik ürünlerin tercih edilmesi,bebeğinizin cildine zarar vermeden iyi bir dönem geçirmesine olanak sağlayacaktır. Ayrıca 3 aydan itibaren ufak ufak hareketlenmeye başlayan bebeklerimiz için bebek yatağı koruyucusu da öenmli bir konu olmakta. Tercih edeceğiniz bebek nevresim takımı yan korumalı olursa,hareket halindeki bebeğinizin her hangi bir zarar görmesini engeller. Bebek yatağı kenar koruyucusu aileler olarak tercih edilmesi gereken ürünlerin başında gelmekte. Uyku sürecinde merkezi sinir sistemi gelişimi sağlayan bebebeklerimiz,çevresel etkenlerin onun açısından uygun olması ile daha sağlıklı bir uyku çekerek olumlu bir gelişim sağlayacaktır. Ayrıca sizler için bu tarz ürünlerin kullanım kolaylığı sağlamasıda gerekmektedir. Bebek yatağı lastikli çarşaf tercih edilerek daha kolay bir kullanıma sahip olabilir. Değiştirmek istediğinizde bu lastikli çarşaflar,size oldukça zaman kazandıracaktır.Bu konularda hassas davranarak, hem bebeğiniz hemde siz olumlu bir gelişim süreci geçirerek topluma faydalı bir evlat yetiştirmenin ilk adımını atmış olacaksınız.

Bebeğinizin Odasında Tarz Yaratın

Bebek nevresim modelleri,birbirinden farklı motif ve renkleri ile sizleride oldukça mutlu edecektir. Bebek odasından bir konsept oluşturmak için bebek nevresim takımları modellerinden birini seçerek,oluşturacağınız konsepti tamamlayabilirsiniz. Sitemizdeki bebek yatak nevresim takımları, bebeğinizin hassas cildi için özel maddelerden imal edilmiştir. İyi bir uyku,sağlıklı topluma işarettir. Sizde birbirinden farklı bebek nevresim takımı modellerini inceleyebilir,bebeğiniz ve sizin için en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR