Jelly Cat

1999’da Londra’da kurulan marka, orijinal ve yenilikçi oyuncaklarıyla bir adım öne çıkıyor. Yumuşak, peluş oyuncaklar tasarlayan Jelly Cat, her yaştan çocuğa hitap etmeyi başarıyor. Siz de en popüler Jelly Cat ürünlerini Racuun ile keşfedebilirsiniz.

Çocuklar İçin Eğlenceli Jelly Cat Ürünleri

Jelly Cat, lüks kumaşları bazen ilginç, bazen sevimli ama her zaman diğerlerinden farklı kılan orijinal tasarımlarla birleştirmeye devam ediyor. Jelly Cat ismi, jöleleri ve kedileri seven ve ikisini birlikte düşününce gülümseyen bir çocuk tarafından hayal edildi.

Marka, en başından beri İngiltere’de tasarımlar gerçekleştiriyor. Londra’dan tüm dünyaya ürünlerini ulaştırıyor. 1999 senesinde piyasaya sürdükleri küçük seri, bireysel ve sıra dışı idi. Bu sayede kendilerini farklı bir peluş oyuncak yaratıcısı olarak lanse etmeyi başardılar. Marka yaratıcıları, o günden beri binlerce yenilikçi yumuşak oyuncak yaratma sürecinde en havalı tasarımları en lüks kumaşlarla birleştirmek için çok çalışmaya devam etti.

Jelly Cat’in tasarım geçmişine göz atıldığında, hayal gücünün onları nerelere götürdüğünü fark edeceksiniz. Markanın iş yaptığı firma sayısı başlangıçtan bu yana önemli ölçüde arttı. Birleşik Krallık'ta kurulduktan kısa bir süre sonra Jelly Cat, 2001 yılında Minneapolis'te de bir mağaza açtı. Sonraki yıllarda Birleşik Krallık, ABD, Kanada, Avrupa'daki en iyi perakende mağazaları ile iş birliği yapma ayrıcalığına sahip oldu. Hatta Asya ve Avustralya’ya kadar ürünlerini birçok mağazaya tedarik ediyor.

Her yıl iki koleksiyonda piyasaya sürülen soft squidginess ve quirky'nin en sevimli kombinasyonunu bulmaya çalışan tasarımları sürekli olarak güncelliyorlar. Siz de Jelly Cat’in en özel ürünleri için Racuun sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

En Popüler Jelly Cat Ürünleri Racuun’da!

Çocuklar doldurulmuş bir hayvanın veya oyuncak bebeğin canlı bir şeyi temsil ettiğini biliyorlar. Duygu ve hisleri bu nesnelerle ilişkilendirebiliyorlar. Bu oyuncak arkadaşlarla oynamak, çocukların duygularının karmaşıklığını keşfetmelerini sağlar. Bunun farkında olan Jelly Cat markası, çocuklar için benzersiz peluş oyuncaklar geliştiriyor.

Doldurulmuş hayvanlarla oynamak, çocukların duygularını daha kolay keşfetmelerine ve ifade etmelerine yardımcı olabilir. Bir oyuncak ayı veya bir köpek yavrusu, çocuklara kendilerini ve çevrelerindeki dünyayı daha iyi anlamalarını sağlayabilir. Sevimli Jelly Cat oyuncaklar çocukların bağımsızlığa doğru ilk adımı atmalarına yardımcı olur. Küçükler için, ebeveynlerinin veya bakıcılarının koruması olmadan dünya çok büyük, korkutucu ve bazen bunaltıcı görünebilir. Sevimli bir Jelly Cat oyuncak ile çocuklar, her zaman yanlarında bir koruyucuları varmış gibi hissedebilirler ve bu da onlara dünyayı kendi başlarına keşfetme güvenini verir.

Doldurulmuş hayvanlar, çocukların en karmaşık duyguları kabul etmesine ve anlamasına yardımcı olur. Çocuklar, bu oyuncaklar ile oynayarak duygularını kontrol etmeyi öğrenebilirler. Bu oyun, kontrollü bir ortamda duygularını eğlenceli bir şekilde ifade etmek için yeni iletişim kanalları açmalarını sağlar. Bu nedenle çocuklar, anlaması zor olan duyguları kendileri için bir araya getirmek yerine, bu duygu ve hisleri, kendileriyle ilgilenecek olan peluş hayvanlarla çocuğa anlamlı gelecek şekilde ifade edebilirler.

Peluş oyuncaklar çocukların mükemmel konuşma ve dil öğrenmelerine yardımcı olur. Çocuklar doldurulmuş hayvanlarla yüksek sesle konuşurlar ve aynı zamanda seslerinin nasıl çıktığını dinlerler, söylemek istediklerini söylemenin en iyi yolunu kendileri keşfederler ve telaffuzlarını uygularlar.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR