Bebek Bornozu Seti

Bebeklerinizin hassas cildine uygun, ekstra yumuşak kumaşlardan hazırlanan bornozları özenle seçerek kullanımınıza sunuyoruz. İncelediğiniz bu kategoride bebeklerin banyo sonrasında üşümelerini önleyen ve ıslaklığı hıza emme özelliğine sahip kumaşlardan hazırlanan bebek bornozu çeşitleri yer alıyor. Özel tasarımı sayesinde bebeğinize kolaylıkla giydirebileceğiniz bornozlar arasında ıslaklığı ultra hızlı emen havlu pamuktan imal edilmiş modeller de mevcut.

Ön bölümünde yer alan kuşak sayesinde önünü hızlıca kapatabileceğiniz bebek bornozu modelleri hassas cilt yapısına uygundur. Bebeğinizin cildini tahriş etmeden kolay ve hızlı bir şekilde kurulamanızı sağlayacak olan bornozlar kapüşonlu olarak dizayn ediliyor. Bu sayede bebeğinizin baş bölgesinin de üşümesini önlüyor ve kolaylıkla kurulamanızı sağlıyor.

Bebek Bornoz ve Havlu Takımları

Bebeğin tüm vücudunu saran bornoz modelleri arasında 2 yaşında olan bebekler için de uygun olan tasarımlar da yer alıyor. Defalarca yıkandığında dahi yumuşaklığını kaybetmeyen ve bu sayede çok uzun süre kullanım olanağı tanıyan bebek bornozları farklı renk seçenekleri eşliğinde incelenebilir. Bu şık tasarımlar arasında ön bölümünde düğme bulunan modellere de göz atabilirsiniz.

Sıcak tutma özelliğine de sahip olan havlu kumaşlar banyo sonrasında bebeğinizin üşümesini önleyerek, üşümeye bağlı hasta olma riskini de ortadan kaldırabiliyor. Bu şık ve kullanışlı bornoz modellerine en uygun fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Sizlere taksitle ödeme seçeneği ve ücretsiz kargo fırsatları da sunarak ekonomik ve kazançlı bir alışveriş yapmanıza yardımcı oluyoruz.

1