LULLALUCCA

Bebekler doğdukları andan itibaren belli bir zamana kadar bağışıklık açısından oldukça savunmasız olurlar. Dışarıdan gelebilecek mikroplar veya bakteriler istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden kullanılan emzikten kıyafete her ürün belli bir standartta doğal malzemeler ile üretilmelidir.

Hamileliğin ilk gününden beri bebeğinizin doğacağı günü hayal edersiniz. Onun için çeşitli alışverişler yapar, doğumdan sonrası için çeşitli planlar kurarsınız. Kıyafetlerde bebekler için oldukça önemli. Onlara giydireceğiniz kıyafetler sağlıklı ve bir o kadar da rahatsız etmeyecek şekilde olmalıdır. Yumuşak olabilmesi için özel ipliklerden üretilen kumaşlar bebek kıyafetlerinde genel olarak tercih edilir. Bebeğin cildini rahatsız etmeyecek kumaşlardan yapılan kıyafetleri kullanmak anne ve babalar için önemli bir konu. Hem yumuşak hem de sağlıklı kıyafetler bulabilmek mümkün. Lullalucca markası bebekleriniz için oldukça sağlıklı ve rahat ürünler üretmekte. Organik malzemeler kullanılarak üretilen iplikler bebeğiniz için özenle dikilerek, birbirinden güzel ve rahat kıyafete dönüşmekte. Bebeğiniz için en yumuşak kumaşlardan üretilen Lullalucca marka ürünler Racuun.com’da.

Lullalucca ile Rahat Bebekler

Lullalucca markası kurulduğu günden bugüne bebekleri, doğal olarakta aileleri rahat ettirmek için üretimini sürdürmekte. Bebekler için üretmekte oldukları bodyler, tamamen organik ve doğal malzemelerden üretilmekte. Organik pamuk ve modal kumaşlardan üretim yapmakta olan marka, bebekler için ürettikleri bodylerle oldukça dikkat çekiyor. Farklı renklerde ve modern tasarıma sahip bodyler bebeklerinize giydirirken kolaylık sağlıyor. Omuz bölümlerinde özel tasarlanan yaka modeli ile bebeğinizi giydirirken zahmet çekmezsiniz. Etiket bebeğinizi rahatsız etmemesi için baskı ile yapılmakta.

Modal kumaş kullanımı sayesinde bodyler çok iyi bir şekilde hava akışı sağlamakta. Anne ve babaların en çok üzerinde durduğu konu olan sağlıklı kıyafetler, Lullalucca tarafından kayın ağacından özel olarak üretiliyor. Modal kumaşlar, yumuşak ve dayanıklı yapısı ile bebek kıyafetlerinde oldukça faydalı olduğu yapılan bir çok araştırmada ortaya konuyor. Ayrıca dokuma kumaş olma özelliği sağlıklı bir yapıda olmasını sağlamakta.

Lullalucca Markası Birbirinden Güzel Ürünleri İle Racuun.com’da

Lullalucca markası birbirinden farklı ürün yelpazesine sahiptir. Bebeğiniz için ihtiyacınız olabilecek önlükler, battaniye ve yatak örtüleri gibi ürünlerde mevcut.

Bebeğiniz için en iyisini istiyorsanız Lullalucca markasını tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı ürünler ve renk seçenekleri ile Lullalucca markası Racuun.com’da. Siz de istediğiniz ürünü Racuun.com üzerinden hızlı ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

₺246,50 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
₺246,50 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
₺246,50 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
₺488,75 KDV Dahil
₺575,00 KDV Dahil
₺488,75 KDV Dahil
₺575,00 KDV Dahil
₺765,00 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR