Üniversite mezunu 7 kişi 1981 yılında, dünyaya pozitiflik aşılamak gibi ortak bir misyonla bir araya geldi. Grubun en güçlü seslerinden biri olan Vitool Viraponsavan, PlanToys'u kurmaya devam etti ve o zamandan beri dünya çapında çocuklara ve ailelere ilham veriyor. 


Çocuk Gelişimi Odak Noktamızdır.
“Çocuklar için gelişimi geliştirin.”
PlanToys'ta sürdürülebilirlik ve çocuk gelişimi en önemli önceliklerimizdir. Tasarım ve üretim sırasında çocuk güvenliğine ve yaş dönüm noktalarına odaklanan ahşap oyuncaklarımız, hem fiziksel hem de bilişsel gelişimi geliştirir.

Sürdürülebilir Dünya
Sürdürülebilir bir dünya yaratma konusunda güçlü bir misyona sahip olan PlanToys, çevresel etkiyi en aza indirmek için üretimin her adımını dikkate alır. Bu misyon, "Sürdürülebilir Yolumuz" olarak da bilinen PlanToys işinin üç ayağı aracılığıyla uygulanmaktadır. Buna “Sürdürülebilir Malzeme, Sürdürülebilir Üretim ve Sürdürülebilir Akıl” dahildir.

Topluluklarımızı ve Çocuklarımızı İyileştirme Konusunda Tutkuluyuz.
Tayland'da Sürdürülebilir Üretim
Yaklaşık kırk yıllık dikkatli iş uygulamaları ve ürün tasarımına gösterilen yakın ilgi, PlanToys'u rakipsiz bir gelişimsel oyuncak üreticisi haline getiriyor. Küçüğünüzün ahşap oyuncaklarımızla sadece hayal etme ve yaratma becerilerinin gelişmesini değil, aynı zamanda doğaya daha da yakınlaşmasını, yeşil bir yaşam tarzının önemini daha iyi anlamasını ve bu yolda başarılı bir şekilde gelişmesini umuyoruz.

Plan Toys artık Racuun.com'da

Pan Toys Türkiye Distribütörlüğünü yapan Konaklı İthalat  standartların ötesinde renk ve tasarımlarıyla dikkat çeken, ahşap oyuncak grubunda bulunan ve geniş ürün yelpazesi ile tüm yaşlarda ki çocuklara hitap eden cezbedici markayı sizler ile buluşturmaktan mutluluk duyar

 

 

₺1.250,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
₺1.950,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
Tükendi
₺2.500,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR