Djeco

Djeco, yaratıcılık, cesurluk ve tutku ile çocuklar için benzersiz ürünler geliştiriyor. Véronique Michel-Dalès tarafından 1954 senesinde kurulan marka, o günden bu yana tüm dünyada popülerliğini koruyor. En çok tercih edilen Djeco oyunları Racuun ile sizlere sunuluyor. Markanın ürünlerini sayfamızda keşfedebilir, çocuğunuz için harika oyunlar satın alabilirsiniz.

Djeco Markasının Hikayesi

Markanın Le loto des quatre jeudis ve Maison des puces gibi eğitici oyunları pek çok ülkede bilinmektedir. Djeco'nun oyunları aynı zamanda çekici, akıllı ve eğlencelidir. Her yaştan çocuğa hitap eder. Özellikle de erken çocukluk döneminde olanlar için son derece faydalı oyuncaklardır. Marka, 1960'larda oyuncakları için dört Oscar kazandı. 1989 senesinde Véronique Michel-Dalès, şirketini oğluna devretti. Frédéric şirketi yeniden canlandırmaya ve aile işini kendi oyun alanı yapmaya karar verdi. Başlangıçta dünyanın dört bir yanını gezerek henüz Fransa'da olmayan oyuncakları ithal etti. Daha sonra piyasada olmayan oyuncakların hayalini kurmaya başladı.

1997 senesinde oyuncak sektöründe eşine az rastlanan sanatsal özelliklere ek olarak eğitici oyuncaklardan meydana gelen bir koleksiyon yarattı. Önceleri ahşap oyuncaklar, daha sonra ise ürün yelpazesi kart ve masa oyunlarını barındıracak biçimde genişledi. 2007 senesinde ise orijinal zanaat kitleri oyuncak alanında adeta devrim yarattı. 2011, Arty Toys olarak bilinen benzersiz figürler geliştirildi. O günden bu yana çizim, tasarım ve estetiği harmanlayan sanatla tasarlanmış yeni koleksiyonlar ortaya çıktı.

Djeco markasının oyunları, dünyanın dört bir yanındaki çocuklar için birçok dile çevrildi. Ve markanın oyunları günümüzde 60’tan fazla ülkede popülerdir. Djeco oyunları, markanın değerlerine uygun olan mağazalarda satışa sunulmaktadır. Racuun da bu mağazalardan biridir.

Djeco Oyunları ile Çocukların Gelişimine Katkı

Djeco oyunları eğlenceli olmasının yanı sıra çok eğitici olabilir ve aynı zamanda evdeki miniklere birçok fayda sağlayabilir. Her şeyden önce, sosyalleşmeyi ve ekip çalışmasını geliştirmeye hizmet ettiğinden, ister arkadaşlarla ister aile ile olsun sosyal bağları geliştirmeye olanak tanır. Ayrıca küçüğün özgüven kazanmasının bir yoludur.

Çocuklar için Djeco oyunları onların eğitimine ve gelişimine yardımcı olur. Bu özel oyunlar onların motor, zihinsel ve duyusal yeteneklerini geliştirmeye destek olmaktadır. Bu tarz oyunlarla vakit geçiren çocukların konsantrasyon, hafıza, gözlem ve hayal gücü gelişir. Çocuklar problemleri nasıl çözeceklerini, strateji oluşturacaklarını ve karar vereceklerini öğrenirler. Ayrıca çocuklar birlikte yaşama ve oynama kurallarına da aşina olurlar.

Djeco oyunları ile etkileşime giren çocuklar sosyalleşmeyi öğrenirler ve onların duygusal bağları güçlenir. Hayal kırıklığına karşı tolerans seviyeleri artar ve sabırsızlıklarını kontrol etmeyi öğrenirler. Çaba ve ekip çalışmasının önemini keşfederler. Kendilerine olan saygılarını ve akranlarına olan güvenlerini geliştirirler. Yaşa bağlı şekilde sayıları, kelimeleri, fikirleri ve kavramları ilişkilendirmeyi öğrenirler.

Djeco oyunları çocukların grup halinde oynamalarına, iş birliği yapmalarına, kurallara uymayı öğrenmelerine, sırayla hareket etmelerine, matematik ve sosyal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Oyunların her birinde, küçükler tüm konsantrasyonlarını, dikkatlerini ve mantıksal düşünmelerini ortaya koyarlar. Ayrıca bu oyunlar çocukların zihinsel hızlarını ve hafızalarını da uyarır. Siz de çocuğunuz için en iyi ve en eğlenceli Djeco oyunlarını Racuun sayfasında görebilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR