Beşik Yatak Modelleri

Beşik yatak modelleri farklı tasarımları ile oldukça ilgi çekmekte. Anne ve babalar hamilelik sürecinde büyük bir heyecanla bebeklerinin odasını tasarlarlar. Bunlardan en önemli olanların başında beşik yataklar gelmektedir. Bebeklerinin rahat ve güven içinde uyuyabileceği bir beşik yatak seçimi yaparken olddukça zorlanırlar. Bebeğinizin odasına seçeceğiniz mobilyalar arasında beşik yataklar tamamlayıcı özelliktedir.

Beşik yataklar şık tasarımlarının yanı sıra üzerinde barındırdığı pek çok farklı özelliği ile de anne babaları mutlu etmekte. Ürünlerin sağlam yapısı kolay kolay deforme olmamakta, kullanım sırasında olası kazalara karşı koruma sağlamaktadır. Tüm ürünler, dayanıklı üretim malzemesi sayesinde uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanıma imkan tanımaktadır. Beşik modelleri farklı ölçülerde üretildikleri için tercih edilen boyutlarda ürün satın almak mümkündür. Ayrıca ürünler, farklı ham maddelerle üretilerek tercihe göre anne ve babalara seçim imkanı sunmaktadır. Yatak ve beşik modelleri çocuk gelişimine katkı sağlayarak sağlıklı büyüme sürecini desteklemektedir.Bu yüzden ebeveynler bebeği için en doğru beşik yatağı seçmelidirler. Yatak ve beşik modellerinin üretiminde kullanılan kumaşlar da farklı desen ve modellerle üretilmekte. Her zevke hitap eden tasarımlar, kaliteli kumaşlarla desteklenmektedir.

Beşik Yatak Modelleri Hangi Tasarımlara Sahiptir?

Beşik yatak modelleri modern tasarımları ile göz doldurmaktadır. Modern tasarımlar yurt dışında üretilen kaliteli kumaşlarla bir bütün oluşturmaktadır. Yatak tercihinde, isteğe göre baza için farklı renk detayları sunulabilmektedir. Nobodinoz markası tarafından üretilen karyola modelleri retro çizgisi ile birbirinden farklı desen ve renk tercihi sağlamaktadır. Markanın ürettiği ürünler Avrupa standartlarına uygun bir şekilde ve sağlıklı yöntemlerle üretilmektedir.

Marka, sahip olduğu OEKO-TEX sertifikası ile güvenli ve sağlıklı yapısını kullanıcılarına kanıtlamaktadır. Nobodinoz markası tarafından sunulan Pure Line bebek karyolası 0-6 yaş bebekler için son derece idealdir. Markanın ürettiği Pure serisi masif Amerikan meşe ağacından üretildiği için kaliteli bir karyoladır. Karyolanın birbirinden farklı 4 değişik renk kiti bulunmaktadır. Kişinin zevk tercihine göre karyola seçiminde renk tercihi yapılabilmektedir.

Beşik Modelleri Hangi Özelliklere Sahiptir?

Beşik yatakları bebek odaları için yatak dışında alternatif arayanlara seçim imkanı sunmaktadır. Childhome markası tarafından üretilen beşik modelleri İskandinav stilini bebek odalarına taşımaktadır. Rattan üretim beşik 80x40 cm ölçülerindedir. Anne yanı beşikler için kaliteli ve yumuşak kılıflar birlikte kullanılabilmektedir. Beşik şiltesi, bebek beşiği içerisinde bebeğin rahat etmesini sağlamaktadır. Childhome markası tarafından kaliteli beşik modellerinin yanı sıra dayanıklı karyola ürünleri de üretilmektedir.

Beşik fiyatları ve modelleri kadar karyola fiyatları da kullanıcıları memnun etmektedir. Childhome markası tarafından üretilen Rockford Karyola 0-6 yaş bebekler için üç kademeli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bebek yaşına göre baza en alt kademede tutularak yan korkulukları kullanılabilmektedir. Bu sayede bebeklerin uyku sırasında güvenli bir şekilde karyola üzerinde kalması sağlanmaktadır. Beşik yatak modelleri dayanıklı üretimleri ile her koşulda sağlam bir kullanıma olanak tanımaktadır.

Beşik ve Yatak Modelleri Nasıl Kurulmaktadır?

Beşik ve yatak modelleri demonte olarak gönderilmektedir. Demonte olarak gönderilen ürünler kurulum şeması sayesinde kısa sürede kurulabilir. İstanbul içine gönderilen ürünlere nakliye ve montaj hizmeti sunulmaktadır. Kendi ekibimiz tarafından nakliye ve montaj hizmeti özveri ile yapılmaktadır.

İstanbul dışına gönderilen ürünler için paket içerisinde yer alan kurulum şeması ile ürünleri kurmak oldukça kolaydır. Ürünler kısa sürede ve pratik bir şekilde kuruluma imkan tanıyarak kullanıcılarını yormamaktadır. Tüm ürünler sağlam yapısı ile güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Bebek yatak modelleri yaş grubuna uygun olarak tercih edilmelidir.

Beşik ve Yatak Modelleri Arasından Hangisi Tercih Edilmelidir?

Beşik ve yatak modelleri farklı tasarım ve yapıları ile birbirinden ayrışmaktadır. Ürün tercihinde bebek yaşı dikkate alınmalıdır. İster beşik ister korumalı yatak modelleri ile bebek gelişimi desteklenebilir. Bebekler için özel olarak üretilen ürünlerin bakımı ve temizliği de son derece kolaydır. Tüm ürünler nemli bir bezle kolayca silinebilmektedir. Nemli bezle silinen ürünler hijyenik yapısına kısa sürede kavuşmaktadır. Bebek yataklar için karyolanın en alt kademesinde yan korkulukları kullanmak mümkündür. Ürünlerin bebek koruma bölümleri her marka ve modelde güvenlidir.

Bebek Odası İçin Nasıl Bir Kombinasyon Yapılmalıdır?

Beşik ve yatak modelleri farklı kombinasyonlara imkan tanımaktadır. Bu sayede kişisel zevke göre bebek odasını dizayn etmek mümkündür. Ürünler farklı şifonyerler ile birlikte hem daha kullanışlı hem de daha gösterişli bir bebek odası isteyenlere yardımcı olmaktadır. Bebek yatak modelleri arasında yer alan karyolalar basit dönüşüm kiti sayesinde pratik bir şekilde yatağa dönüşebilmektedir. Ayrıca ürünü farklı bir şekilde kullanmak isteyenler için de ürünü kanepeye dönüştürmek mümkündür. Tüm ürünler toksik olmayan boya ve cila ile üretilerek Avrupa EN71-3 standartlarına uygundur. Ürünlerin temizliği sırasında deterjan ve ürünlere zarar verebilecek temizlik maddeleri kullanılmamalıdır.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR