Çanta

Anne ve bebek bakım çantası, anne ve bebeğin ihtiyacı olan eşyaların taşınması için en çok tercih edilen ürünlerin arasında yer almaktadır. Bebeğiniz doğduktan sonra birçok şeye ihtiyacınız olacaktır. Evden her çıkışınızda bebeğinizin ihtiyaç duyduğu ve yanınızda bulunması gereken biberon, emzik gibi eşyaları koymak için bir çantaya ihtiyaç duyacaksınız. Bu nedenle anne bebek bakım çantalarını tercih ederek bebeğinizin ve kendi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı modellerdeki çantalar ile eşyalarınızı en konforlu şekilde taşıyabilirsiniz. Bu kapsamda racuun.com’da yer alan anne bebek bakım çantaları sizler için en kaliteli ve güvenilir şekilde sunulmaktadır.

Birbirinden Kaliteli Anne Bebek Bakım Çantaları

Anne bebek bakım çantalarının sahip olması gereken en önemli özellik şüphesiz ki çok bölmeli olmasıdır. Bebeğin biberonu, ağız mendili, yedek kıyafetleri, bezi ve oyuncağı derken çantalar dolup taşacaktır. Bu nedenle bebeğinizin herhangi bir ihtiyacını çantada bulmaya çalışırken vakit kaybetmemek için çok bölmeli bir bebek bakım çantasına ihtiyaç duyarsınız.

Çok bölmeli bebek çantaları ile bir eşyayı dakikalar boyunca aramak zorunda kalmazsınız. Bebek bakım çantasının birçok göze sahip olması aynı zamanda bebeğinizin eşyalarını düzenli bir şekilde yerleştirmenizi de sağlayacaktır. Bunun yanı sıra cüzdan ve telefon gibi kendi ihtiyaçlarınızı da bu bölmelere yerleştirerek eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bebek çantalarında termoslu bir bölme de yer alabilmektedir. Bu bölme bebeğinizin termosunu ve biberonunu saklamak için avantajlı bir bölmedir.

Farklı Materyallerden Elde Edilen Bebek Bakım Çantaları

Bebek bakım çantalarının kalitesi ve hangi materyalden elde edildiği de son derece önemli bir husustur. Bu noktada çanta tercihi sırasında materyale de çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebeğinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde taşıyabilecek kaliteli materyaller tercih etmeniz gerekmektedir. Çantanın ağırlığının da çok olmaması gerekir. Bebeğinizin eşyalarından feragat edemeyeceğiniz için ağırlık konusunu da ayrıca düşünmelisiniz. Çantanın da ağır olması sizi fazlasıyla yoracaktır.

Bebek bakım çantalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus su geçirmez kumaştan elde edilmesidir. Bu sayede su dökülmesi ya da yağmur suyunun çantanıza temas etmesi durumunda suyun eşyalara zarar vermesi önlenmektedir. Aynı zamanda pamuklu kumaştan elde edilen çantalar nefes alan bir yapıda olup sizi terletmeyecektir. Mama ya da biberonların yer aldığı bölgelerin su geçirmez yapıda ve astarlı olmasına da ayrıca dikkat edilmelidir. Bebek bakım çantalarının su geçirmez özellikte olmasının yanı sıra kullanılan materyalin kolay silinebilir yada makinede yıkanabilir yapıda olması da oldukça değerlidir. Süt ve mama gibi ürünlerin kolayca koku bırakabileceği unutulmamalı ve bunların dökülmesi durumunda çantanın kolayca temizlenebilmesi gerekmektedir. Bakım çantalarının sağlık açısından ise Bizfenol, kurşun ve ftalat gibi kimyasal malzemeler içermemesine, alırken bu durumun göz önünde bulundurulmasına dikkat edilmelidir.

Anne Bebek Bakım Çantası Modelleri

Günümüzde annelerin beğenisine sunulan birbirinden farklı anne bebek çantası modelleri bulunmaktadır. Bebeklerin sürekli büyüdükleri ve kendileri büyüdükçe ihtiyaçlarının da arttığı göz önüne alınarak büyük modellerde ki çantaların daha çok talep gördüğünü söylemek mümkündür. Yeni doğan bebek bakım çantası modellerinden bir tanesi postacı çantası olarak adlandırılan tek omza takılan çanta modelidir. Bunun yanı sıra yalnızca elde taşınabilen ve sırt çantası gibi modellerde sık sık tercih edilen bebek çantaları arasında yer almaktadır.

Anne adaylarının bebek bakım çantası seçiminde kullanışlılığı göz önünde bulundurması gerekir. Sırt çantaları genellikle daha pratik ve kullanışlı gibi gelse de aynı zamanda şıklık elde etmek isteyen kadınlar omuz çantalarını tercih edebilmektedir. Anne adaylarının hangi şekilde çanta taşımaktan hoşlandıklarını göz önünde bulundurarak tercihlerini gerçekleştirmeleri çok önemlidir. Bu sayede konforlu bir şekilde bebeklerinin eşyalarını taşıyabilirler.

Söz konusu modellerin tercihi tamamen bireylerin ihtiyaçlarına ve kişisel tercihlerine kalmıştır. Bu noktada çantada çok fazla yük taşınacaksa sırt çantası modellerinin daha pratik olduğundan bahsedebiliriz. Çünkü sırt çantası modellerinde yük tamamen iki omza biner. Diğer modellerde ise tek omza binen yük ağrı yapabilmektedir. Aynı zamanda sırt çantalarının askılarında genellikle ped bulunur. Bu ped oluşabilecek ağrı ve acıları en aza indirir.

Oyuncak Çantaları

Anne bebek çantalarının yanı sıra hem oyuncak çantası hem de oyun halısı olarak kullanılabilen yeni nesil çantalardan da bahsetmek mümkündür. Bu noktada Play And Go olarak adlandırılan bu çantalar büzgülü ve yuvarlak bir yapıya sahiptir. Oyuncakların üzerinde oynanabildiği ve büzgüler sıkılarak toplandığı bu çanta modeli son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Dağınıklığı kısa sürede ortadan kaldırmanızı sağlayacak olan bu çantalara ve çanta fiyatlarına Racuun.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

₺1.350,00 KDV Dahil
₺1.350,00 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
₺680,00 KDV Dahil
₺850,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺850,00 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
1 2 3 >