₺5.500,00 KDV Dahil
₺4.500,00 KDV Dahil
₺4.500,00 KDV Dahil
₺2.000,00 KDV Dahil
₺2.550,00 KDV Dahil
₺3.000,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Mommy Bag Anne Bebek Çanta Modelleri

Mommy bag çanta, anne -bebek çantası olarak da bilinir. Gün içerisinde bebeğinizin ihtiyaç duyulabileceği eşyaların konulabileceği çantalardır. Çocuğunuzun doğumuyla birlikte, özellikle ilk 3 sene dışarı çıkmak zorlu bir maceraya dönüşebilir. İhtiyaç duyacağı onca eşyayı, tek bir çantaya sığdırmak birçok annenin korkulu rüyasıdır. Bu çantalar bebeğinizle dışarı çıktığınızda hayat kurtarıcı olacaktır. Çoğu anne, bebeklerinin doğumundan itibaren sosyal hayatlarını geri plana iter. Bunun en büyük sebebi, bebekle hazırlanmanın zor olmasıdır. Hem bebeğin hem de annenin ihtiyaç duyacağı günlük eşyaları tek bir çantada toplamak pek mümkün görünmeyebilir. Klasik mommy bag anne bebek çantaları pek işlevsel üretilmemektedir. Bu da zaten zorlu olan bir süreci daha da zorlaştırır. Belçikada üretilen Childhome mommy bag modelleri ise kreatif ve şık tasarımlarla annelerle buluşuyor. Ekstra çaba sarf etmeden hem sizin hem de bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çantada toplayabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde hazırlanarak, organize edilmiş çantanızla birlikte yola koyulabilirsiniz.

Her annenin ihtiyaç ve beklentileri farklıdır. Standart mommy bag çantaları annelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Yaratıcı tasarımlarıyla göz dolduran Childhome çantalarının tamamı anneleri düşünülerek üretilmiştir. Hem spor hem de şık görünümlü mommy bag modellerinden birini seçerek her ortamda kullanabilirsiniz. Bu şekilde kombin sorununu ortadan kaldırarak, anında şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Neden Mommy Bag Tercih Etmeliyim?

Bazı anneler spor sırt çantasını, anne bebek çantası olarak kullanmayı tercih etmektedir. Bu durum, aranan eşyanın kolay bulunmamasına ve dolayısıyla, karışıklığa yol açacaktır. Özel olarak üretilmiş mommy bags karışıklık ve düzen sorununu ortadan kaldırmaktadır. Childhome mommy bag modellerinin tamamı, fonksiyonel tasarımlarıyla annelerin beklentilerine cevap niteliğindedir.

Çantalar, eşya taşıma amacının yanı sıra günlük hayatta dışarı çıkarken kombini tamamlamak için de kullanılan bir aksesuardır. Kadınlar tarafından çok amaçlı kullanılan çantalarda, doğumla birlikte daha çok işlevsellik önemsenmektedir. Birçok marka, görsellikten uzak, sadece işleve odaklanılan anne bebek çantası modelleri üretmektedir. Hem işlevsel hem de göz dolduran mommy bag çantaları her annenin hayalidir. Anne – bebek çantaları, bebeğinizin doğduğu daha ilk günden başlayarak, birkaç sene boyunca eşlik edecek önemli bir eşyadır. Childhome yüzlerce işlevsel, mommy bag modelini sizler için tasarladı. Racuun.com seçkin markaların ürettiği mommy bag çeşitlerini size sunmaktadır.

Mommy Bag Çanta Seçimi

En uygun mommy bag çanta seçimini yapmanız için buradayız. İster yandan asabileceğiniz ister el çantası şeklinde taşıyabileceğiniz, isterseniz de sırtınıza asabileceğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Çanta seçerken göz önüne alınması gereken bazı özellikler bulunur. Bunlardan en önemlisi şüphesiz ki, çantanın iç hacmidir. İdeal bir anne bebek çantasına bebek bezi, emzik, alt değiştirme matı, yedek giysiler, biberon, önlük gibi temel ihtiyaçların tamamının sığabilmesi gerekir. İç hacminin büyük olması, bebeğinizin ve sizin tüm eşyalarınızın sığması için önemlidir.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken ise; çantanın mevcut göz sayısıdır. Birden çok gözün olması, eşyaları kategorize etmenize izin verir. Böylece aradığınız malzemeyi kolayca bulabilirsiniz. Bebek bezi gibi malzemeleri ayrı, gıda ve giysi gibi eşyaları ise ayrı bölmelere koyarak hijyeni koruyabilirsiniz.

Anne bebek çantaları ağırlık kapasitelerine dikkat edilerek alınmalıdır. Taşıyabileceğinden fazla yük koymanız çantanın çabuk yıpranarak, deforme olmasına neden olur. Ayrıca sırt ve omuzda ağrı gibi istenmeyen durumlara yol açabilir. Kullanım amacı ve içine koyacağınız eşyanın çokluğu gözetilerek, ideal büyüklükteki modeller tercih edilmelidir.

Bebeğinizin giysi ve yiyeceğinin olduğu anne bebek çantalarının temiz tutulması önemlidir. Makinada yıkanabilen ya da nemli bir bezle kolayca temizlenen çantalar seçerek hijyen sorununu çözebilirsiniz.

Mommy Bag Modelleri

Bebeğinizle birlikte sosyalleşmek genellikle zorlu bir süreçtir. Gün boyunca ağır bir çantayı taşımak oldukça yorucu olacaktır. Amacı dışında kullanılan sırt çantaları bel ağrısı gibi sorunlara sebebiyet verebilmektedir.

Racuun.com olarak bu süreci sizler için kolaylaştıralım. Her tarza ve beklentiye uygun yüzlerce ürünümüzden istediğinizi seçebilirsiniz. Oluşabilecek ihtiyaçları önceden belirleyerek, en fonksiyonel çanta modellerini sizler için derledik. Racuun.com ailesi olarak, kaliteli ve yenilikçi tasarımlarıyla mutluluk vaat eden markaları tek bir başlık altında topladık. Size ve bebeğinize en uygun çanta modelini anında sepete ekleyerek, satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR