Çocuk Sandalyesi

Çocuk sandalyesi, oyun çağında olan ve kendi başına vakit geçirmeye başlamış çocuklar için güvenli ve bir o kadar da gerekli bir üründür. Plastik, ahşap gibi çeşitli malzemelerden imal edilen bu sandalyeler evlerimizde hem görsel açıdan hemde işlevsellik açısından vazgeçilmez ürünler arasında. Evlerimizin hemen hemen her odasında bulunan masa ve sandalyeler çocuklarımızın odasında bulunan oyun alanı açısından da en önemli üründür. Kullanım açısından çocuklar için özel üretilmiş olan bu ürünler kısa ve sağlam yapıya sahiptirler. Çocuklarımızın oyun oynarken, aktivitelerde bulunurken onlara keyifli ve konforlu bir ortam sunulmasını sağlar.

Aileler çocuklarının güvenle vakit geçirebileceği ve aynı zamanda rahat edebileceği ürünleri tercih ederek çocuklarının gelişimine de katkı sağlarlar. Ergonomik bir yapıya sahip olan çocuk sandalyeleri ebeveynler olarak sizlerinde, evlatlarınızın vakit geçirebilmesi için en çok tercih edeceğiniz ürün olacaktır.

Uygun Sandalye Seçimi

Çocuk sandalyesi modelleri arasından seçiminizi yaparken, sandalyenin yükseklik ve genişliğinin çocuğunuzun rahatça oyun oynayabileceği, çizimlerini yapabileceği, aktivitelerini gerçekleştirebileceği ölçülerde olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca sandalyenin kaliteli malzemelerden imal edilmiş olması, çocuk sağlığı açısından son derece önemli bir durumdur. Bu bakımdan düşünüldüğünde ahşap çocuk sandalyesi hem sağlam yapısı ile hemde çevreci oluşu bakımından, çocuk kullanıma çok elverişlidir.

Çocuğunuzun yaşına uygun, boy ve kilosuna göre seçim yapmak bu tarz ürünlerde çok önemlidir. Sandalye çok yüksek olmamalıdır. Oturur pozisyonda mümkünse ayakların yere değdiğinden emin olunmalı, güvenli ve sağlam bir ürün tercih edilmelidir. Ergonomik yapıda olan sandalyeler, çocuğunuz omurga gelişimine de katkı sağlayacaktır.

Çocuk Sandalyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk sandalyesi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle kendimize seçeceğimiz ürünlerden daha fazla dikkat ederek seçim yapmalıyız. Alacağımız sandalyelerin hangi materyal veya malzemeden imal edildiği, doğaya uygun ve ekolojik bir ürün olduğuna dikkat edilmeli. Çocuğumuzun sağlığı açısından plastik veya renkli sandalyelerde kullanılan kimyasalların tamamen zararsız, belli üretim standartlarına uyduğu dikkatle araştırılmalı ve öyle karar verilmelidir. Bir diğer husus ise çocuk sandalyesinin evin hangi alanında kullanılacağıdır. Dış mekan özelliği olan evlerde, suya ve güneşe dayanıklı özelliklerde olduğuna dikkat edilmeli. Bu detaylar göz önüne alındığında gönül rahatlığı ile ürünleri kullanabilirsiniz.

Sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilir, çocuk sandalye fiyatlarımıza bakabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kolayca sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

₺807,50 KDV Dahil
₺950,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺2.000,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.600,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.600,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.500,00 KDV Dahil
1