Mr Maria

Mr. Maria

Dünyanın en seçkin markaları Racuun.com’da. Marka kategorilerimiz arasında yer alan Mr. Maria markası tarafından üretilmiş olan ve kullanan herkes tarafından büyük beğeni alan ürünler bulunuyor. Bebekler ve çocuklar için ilgi çekici ve eğlendirici tasarımlara imza atan Mr. Maria,ayrıca bulunduğu ortamda şık bir hava oluşturuyor. Bu sayede dünya üzerinde bebek aksesuarları konusunda en çok tercih edilen markalardan. Özellikle bebek ve çocuk odaları için dizayn ettiği lamba modelleri ile ön plana çıkan markanın en beğenilen ürünlerini sayfamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sevimli hayvan figürlerinin de kullanıldığı bu aydınlatma ürünleri bebek odası dekorasyonu için son derece ideal bir görünüm sunarken çocuğunuzun da oldukça ilgisini çekiyor. Ürün çeşitlerinde farklı renk seçenekleri de ön plana çıkan Mr. Maria markasının ürünlerine sitemizden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

                                    

Bebek Odası İçin Gece Lambası

Bebeklerin odalarınında gözleri rahatsız etmeyecek bir şekilde aydınlatma olması gerekmektedir. Dikkat dağıtan ve rahatsız edici derecede farklı ve yüksek şiddette ışığa maruz kalan bebekler,huzursuz olmakta ve uyku,yemek gibi temel ihtiyaçlarda problem yaşamaktadırlar. Odanın herhangi bir yerinde konumlandırabileceğiniz bu şık tasarımlar ışıklandırma ihtiyacını en doğru ve sağlıklı şekilde karşılarken, dekoratif açıdan da odaya güzel bir hava katmaktadırlar. Bu tarz  tasarımlar bebekler ile bire bir temas edeceğinden en kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretiliyor. Farklı görünümde ve farklı boylarda dizayn edilen ürün modellerine keyifle göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımları hemen sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede hem uygun fiyat hem de cazip ödeme seçenekleri avantajlarından faydalanmış olacaksınız. Aynı zamanda ücretsiz kargo fırsatını da kaçırmayın. Bebek ve çocuk odalarında kullanıma uygun tüm ürün modelleri sitemizde!

Miffy İle Mutlu Çocuklar

Gece lambaları Miffy’le güzel. Mr. Maria markası Miffy koleksiyonu ile bebekler tarafından oldukça sevilmekte. Hollanda’lı sanatçı Dick Bruna tarafından oğlu için kaleme alınan bu hikayenin ana kahramanı olan Miffy, sanatçının tesadüfen bir köyde rastladığı komik bir tavşanı konu alıyor. Bu komik tavşan daha sonrasında tüm dünyada çocuk kitapları arasında en çok satanlar listesine girerek bugünlere dek uzayan hikayesine devam ediyor. 1955 senesinden bugünlere dek gelen bu hikaye tüm dünyada çocuklar tarafından oldukça sevilmekte. Bembeyaz görünümü,upuzun kulakları ile sevimli bir görünüme sahip Miffy,çocuklar tarafından bir kahraman görünümde. Böylesine sevilen bir maskot,Mr. Maria markası ile bir araya gelerek ortaya birbirinden güzel gece lambalarının çıkmasını sağlıyor. Dünden bugüne bebekler tarafından çok sevilen Miffy lamba,çocuklarınızın odasında hem eğlenceli gözükmekte hem de çocuğunuz tarafından çok fazla beğenilmekte. Bebeğinizin veya çocuğunuzun odasına güzel bir görünüm katmak isterseniz,sitemizden Mr. Maria markasının maskot tavşan karakterli Miffy lamba modellerini inceleyebilir,kolay bir şekilde satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR