mama sandalyesi

Mama Sandalyeleri

Mama sandalyeleri artık klasikleşmiş tek tip modellerden oluşmuyor. Çok daha şık ve çok daha kullanışlı olmalarıyla ön plana çıkan mama sandalyeleri çeşitlerine kategorimiz içerisinden ulaşabilirsiniz. Sizlere farklı tasarımlar kullanılarak hazırlanmış olan pek çok modele göz atma imkanı sunuyoruz. Seçenekleriniz arasında dayanıklı malzemeden üretilen ahşap mama sandalyeleri modelleri de bulunuyor.
Bebeklerin beslenme saatlerini hem bebek hem de anne için çok daha konforlu kılan bu tasarımlar kalitesi kadar şık duruşu ile de ön plana çıkıyor. Portatif yapısı ile yemek masasına entegre edilebilen ve istendiğinde çıkarılabilen bebek mama sandalyeleri modellerine de göz atabilirsiniz. Minimum oranda yer kaplayan bu tasarımlar küçük evler için ideal bir seçim olabiliyor.
Sizlere hem ön tepsisi olan hem de tepsisiz şekilde dizayn edilen mama sandalyeleri modellerini sunuyor ve kullanım şeklinize en uygun olan tasarıma kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bebek Mama Sandalyesi

Aynı zamanda ayarlanabilir yapıda emniyet kemeri bulunan ve bebeklerin güvenli bir şekilde oturmalarına yardımcı olan bebek mama sandalyeleri de incelenebilir. Mama sandalyesi minderi modellerine de göz atmayı ve sepetinize eklemeyi unutmayın.
Tüm tasarımlar en kaliteli malzemelerden imal edildiği için güvenle kullanılabilir. Deforme olmayan ve kolay yıpranmayan ahşap mama sandalyeleri modelleri ve diğer tasarımlar kolay temizlenebilme yönü ile de ön plana çıkıyor. Beğendiğiniz ürünü sepetinize tek tıkla ekleyebilirsiniz. Ödemenizi taksit seçeneği eşliğinde yapabilir ve ücretsiz kargo fırsatlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

₺360,00KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil