1

Emzik Kutusu Modelleri

Bebeğiniz beslenme dışında da bol bol emme refleksi göstermeye devam edecektir. Ve bu emme refleksinin belli bir zamana kadar önlenememesi muhakkak ki bir emziğe ihtiyaç duyulacağını gösterir. Hayatınızı kolaylaştıracak bu ürünün  evde veya gezintide yanınızda bulunması her ikiniz içinde çok gereklidir. Ancak bebeğiniz emziğe ihtiyaç duyduğunda çantanızda arayıp bulacağınız emzik tahmin edemeyeceğiniz kadar kirli ve hijyenik olmayacaktır. Çantada açıkta taşınan emzikler hijyenik olmayacak ve bebeğinizi mikrop tehditleri ile baş başa kalmasına neden olacaktır. Bu sorunu çözebilmeniz için ise bir emzik kutusu edinmeniz gerekir.

Emzik kutuları bebeğinizin en çok sevdiği ve ihtiyaç duyduğu emziklerin hijyenik bir şekilde saklanması için olmazsa olmaz ürünlerin başında gelmektedir. Evde veya dışarıda olduğunuz zamanlarda emziğinizin rahatça ve temiz bir şekilde saklanması için emzik kutuları sizin için hayat kurtarıcı rolde olacaklardır. Emzik kutusu almak için sitemizden birbirinden farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

Yedek Emziğiniz Daima Yanınızda

Bebeğiniz ile gezintiye veya misafirliğe giderken yanınıza almanız gereken birden fazla ürün vardır. Bu ürünleri bebek çantasına koyarken içerisine koyacağınız yedek bir emziğinizde mutlaka olmalı. Bebeğinizin ağzındaki emziği düşürmesi veya kirletmesi durumunda yedek bir emzik her zaman kurtarıcınız olacaktır. Ancak yedek emziği hijyenik bir şekilde saklamanız gerekmekte. Bunun için de bir emzik kutusuna sahip olmanız lazım.

Bebeğiniz için satın alacağınız bir emzik kutusu sayesinde yanınızda taşıyacağınız yedek emziğiniz güvenli ve hijyenik bir şekilde saklanacaktır. Bebeğiniz emziğe ihtiyaç duyduğunda emzik kutusundan çıkaracağınız emziği güvenle bebeğinize verebielceksiniz. Ayrıca sizin için sorun olabilecek emziği devamlı sterilize etmekten de kurtulmuş olacaksınız.

Emzik Kutusu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Emzik kutusu emzikleri saklamak için oldukça kullanışlıdır. Emziklerin en hijyenik şekilde saklanmasını sağlarlar. Tabiki her üründe olduğu gibi bebeğinize seçeceğiniz emzik kutularının da dikkat edilmesi gereken hususları vardır;

  • BPA içermeyen plastik malzemelerden üretilmiş olması gerekir.
  • Bebeğinizin emziğini saklayacağınızdan anti-bakteriyel malzemeler ile imal edilmiş olmalıdır.
  • Bebeğinizin de elinde oynayabileceği ihtimaline göre üzerinde kesici kenar,çapak gibi bir sıkıntı olmadığına dikkat edilmelidir.

Bebeğinizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Hangi ürünü tercih ederseniz edin,dikkat etmenız gereken onlarca husus vardır. Plastik malzemerden üretilmeyenleri tercih etmeniz,aksi durumda sağlığa zararsız ve bebeklerin kullanıma uygun plastik olduğundan emin olun. Bulaşık makinesinde yıkanabilecek ürünler mevcut. Kullanımınıza göre hangi türde ürün alacağınızı kararlıştırmanız gerekir.

Sitemizde satışta bulunan Kidful emzik kutuları geniş iç haznesiyle 2-4 emzik muhafaza edibilmenize olanak sunuyor. Klipsli olması sayesinde ürünü bebek arabası yada çantanıza asarak kullanım kolaylığı sağlayabiliyorsunuz. BPA,fatalat ve nikel gibi insan sağlığına zararlı hiç bir kimyevi ürün barındırmayan bu ürünler bebeğiniz için güvenli ve sağlıklı bir kullanım sunuyor.

Şık Görünümleri İle Emzik Kutuları Racuun.com’da

İster misafirleğe giderken,ister gezerken veya evde emziklerin tek bir yerde durmasını istiyorsanız imdadınıza emzik kutuları veya emzik saklama kabı yetişiyor. Bebeğinizin belli bir zaman uzvu gibi olduğu emzikler artık kaybolmayacak yada kolay kolay kirlenmeyecekler. Emzik kutusu sayesinde emzikler daima temiz bir şekilde muhafaza edilebilinecek. Sizinde bebeğinizin emziği için bir emzik kutusuna ihtiyacınız var ise sitemizdeki birbirinden şık seçenekler arasından seçiminizi yapabilir,son derece özen ile sağlıklı malzemelerden üretilmiş emzik kutularından birini sipariş edebilirsiniz. Racuun.com’da istediğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilir,güvenle satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR