Twist Yatak Beşik & Yataklar Sui Sleep
Twist Yatak Beşik & Yataklar Sui Sleep
Twist Yatak Beşik & Yataklar Sui Sleep

Twist Yatak

Marka : Sui Sleep
Fiyat : ₺8.390,00(KDV Dahil)
₺932,22 'den başlayan taksitlerle

Yenidoğan döneminden çocukluk dönemine, her dönemin ihtiyaçları en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan, yatağın en üst katmanında 5 cm yüksekliğinde %100 doğal lateks kullanılan bebek & çocuk yatağı.

Sui Twist, yeni doğan döneminden, tüm çocukluk döneminde kullanım için özel olarak tasarlanmış çift taraflı bir bebek / çocuk yatağıdır.

Yatağın yüksekliği 15 cm'dir. Ama istenilen her özel ölçü ve yükseklikte üretilebilir. Yukarıda belirtilen ölçüler dışında bir ölçüye ihtiyacınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Çift Taraflı Kullanım

 • Yenidoğan Yüzeyi (0-12 AY)

   

  0-12 aylık dönemde üste gelecek şekilde kullanılan sert, gömülme yapmayan yapıya sahip güvenli yenidoğan yüzeyi, 12 aydan itibaren taşıyıcı katmana dönüşerek yatağın uzun yıllar kullanılmasına imkan tanır.

   

 • Doğal Lateks Yüzey (12 AY+)

   

  12 aydan itibaren üste gelecek şekilde kullanılmaya başlanan %100 doğal lateks yüzey çocuğunuzun gelişim sürecinde omurgası için ideal desteği sağlarken doğal yapısı sayesinde yatakta ısı dengesinin sağlanmasına yardımcı olur.

 

KESİNTİSİZ UYKUDA ARTIŞ

 

Twist, büyümenin her evresinde çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve omurga gelişimini destekleyecek yapıya sahiptir. Doğal lateksin açık hücreli yapısı ve yıkanabilir pamuklu kılıfı ile terleme şikayetlerini en aza indirir. İdeal ısı ve rahatlıkta uyuyan çocukların kesintisiz uyku sürelerinde artış gözlemlenir.

 

EBEVEYN KULLANIMINA UYGUN

 

Twist yatağımız, sizleri de düşünerek çocuğunuzla keyifli zaman geçirebilmeniz ve yanında rahatça uyuyabilmeniz için tasarlandı. Yatağın ergonomik tasarımı sayesinde bebeğiniz uykuya daldığında, onu uyandırmadan rahatça yanından kalkabileceksiniz.

 

Kargo
Tüm siparişler, en geç 7 iş gününde anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilir. Ürünlerimizi ve çevreyi korumak adına, yatak siparişlerinizi vakumlu ve rulo halinde, özel taşıma çantası içerisinde gönderiyoruz. Böylece azaltılmış taşıma hacimleri ve daha az ambalaj malzemesi sayesinde daha az CO2 emisyonu sağlıyoruz. Siparişiniz anlaşmalı lojistik firmasına teslim edildiğinde size takip bilgilerini içeren bir e-posta gönderiyoruz. Hacimli ürünlerde, lojistik firması dağıtıma çıkmadan sizinle iletişime geçip adreste olup olmadığınızın teyidini alacaktır. Türkiye içi gönderiler ücretsizdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR