Ergopouch Çift Kullanım Uyku Tulumu (1.0 TOG) Dragonflies Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Çift Kullanım Uyku Tulumu (1.0 TOG) Dragonflies Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Çift Kullanım Uyku Tulumu (1.0 TOG) Dragonflies Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Çift Kullanım Uyku Tulumu (1.0 TOG) Dragonflies Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Çift Kullanım Uyku Tulumu (1.0 TOG) Dragonflies Kategorisiz Ergopouch

Ergopouch Çift Kullanım Uyku Tulumu (1.0 TOG) Dragonflies

Marka : Ergopouch
Fiyat : ₺2.450,00(KDV Dahil)

Organik Pamuklu Çift Kullanım Uyku Tulumlarımız, bebeğinizi fazladan bir pikeye gerek kalmadan sıcak tutmanın güvenli bir yoludur. Bacakların arasındaki fermuarları kullanarak ayaklı veya torba tuluma dönüştürülebilir, karyoladan arabaya geçiş yapmak için kolaylık sağlar. Ayrıca kaymaz zemin tabanıyla yeni yürümeye başlayan, veya beşikten kendi yatağına yeni geçen küçükler için çok doğru bir seçimdir. 4 yönlü fermuarlarıyla Organik Pamuklu Çift Kullanım Uyku Tulumlarımızı giydirmek fazlasıyla kolaylaştırılmıştır. 400+ iplik sayısıyla, tulumun beden kısmı yumuşak dokumalı özel pamuklu kumaştan yapılmıştır. Kenarları bebeğinize kendi alanını vermek amaçlı esnek pamuklu kumaştan üretilmiştir. Organik Pamuklu Çift Kullanım Uyku Tulumları, bebeğinizin ayakları tulumun içerisinde kalacak şekilde tasarlanmıştır.

1.0 TOG Organik Pamuklu Çift Kullanım Uyku Tulumlarımız, 23-24 °C arası sıcaklık seviyelerinde, ince bir badi veya uzun kollu pijama ile kullanılabilir. Paketin içerisinden çıkan hediye oda termometresi ile oda ısısını ölçebilirsiniz.

Kalıplarımız büyük olduğundan lütfen özellikle Organik Pamuklu Çift Kullanım Uyku Tulum’unda sadece bebeğinizin yaşına uygun bedeni satın alınız, büyük alınan ürünü kullanmanız mümkün değildir.

Her bünye farklı olduğundan, çocuğunuz için en uygun kombinasyonu kendiniz deneyimleyerek keşfedeceksiniz. Sayfadaki bilgiler çoğunluk üzerinden toplanılan bilgi ve deneyimleri baz alarak sizlerle paylaşılmaktadır.

Çoğu markanın kullandığı TOG değerleri farklılık göstermektedir. ergoPouch ürünleri için son resimde bulunan TOG tablomuza göz atmanızı rica ederiz. Tabloda bulunan şekillerden ziyade renklere dikkatinizi çekmek isteriz. Açık mavi herhangi bir ergoPouch 0.2 TOG uyku giyimi (veya ince bir penye) eşdeğerindedir. Koyu lacivert herhangi bir ergoPouch 1.0 TOG uyku giyimi (veya ince bir hırka) eşdeğerindedir.

Sadece 2.5 TOG tulumlarımız dolguludur. 2.5 TOG tulumların kollarında dolgu bulunmamaktadır. Yorgan veya battaniye kullanan ailelerimiz genellikle 2.5 TOG tercih etmektedirler. Çoğu ailemiz bahar aylarında 1.0 TOG, yaz aylarında 0.2 TOG tercih etmektedir. Ayrıyeten 0.2 TOG ve 1.0 TOG tulumlarımız, maksimum rahatlığı sağlamak amaçlı diğer bütün ergoPouch ürünlerimizin içerisine giydirilebilir.

Kısa/uzun kollu içlik veya ergoPouch uyku giyimi seçimi sizin tercihinize kalmıştır. Her bünye farklı olduğundan ve bebeğinizi en iyi siz tanıdığınızdan sayfadaki yönlendirmeler sadece destek amaçlıdır. 28 derece ve üzeri sıcaklıklarda kullanıma uygun ergoPouch uyku tulumu bulunmamaktadır.

Malzeme

Dışı: %100 Organik Pamuk, Kenarları ve Kolları: %95 Organik Pamuk, %5 Elastan, İç Kısmı: %100 Organik Pamuk

6-8 Yaş Grey Marle Malzeme: Dışı: %55 Organik Pamuk, %40 Bambu Viskon %5 Elastan Kenarları ve Kolları: %95 Organik Pamuk, %5 Elastan

Güvenlik Uyarısı

Bebeğinizin yüzünü kapatmasını önlemek için kundak tulumlarımızı ve uyku giyimlerimizi bebeğinizin ağırlığına göre doğru bedende satın aldığınızdan lütfen emin olun. Daha fazla bilgi için Beden Tablomuzu inceleyebilir, bize danışabilirsiniz.

Bu ürün organik pamuk ve (veya) bambudan üretildiğinden ve kimyasal yangın geciktiricilerle işlenmediğinden yukarıdaki yangın etiketi geçerlidir.AS/NZS 1249:2014’e göre YANGIN TEHLİKESİ ETİKETİ: DİKKAT Isı ve alevden uzak tutun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR