Ergopouch Uyku Tulumu (2.5 TOG) Daises Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Uyku Tulumu (2.5 TOG) Daises Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Uyku Tulumu (2.5 TOG) Daises Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Uyku Tulumu (2.5 TOG) Daises Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Uyku Tulumu (2.5 TOG) Daises Kategorisiz Ergopouch
Ergopouch Uyku Tulumu (2.5 TOG) Daises Kategorisiz Ergopouch

Ergopouch Uyku Tulumu (2.5 TOG) Daises

Marka : Ergopouch
Fiyat : ₺2.480,00(KDV Dahil)

Kendi yatağına geçen ama hala yatak örtülerini üzerinden atan ufaklıklar için ideal olan 2.5 TOG Organik Pamuklu Uyku Tulumlarımız, aynı zamanda torba uyku tulumlarında rahat edemeyen küçükler için de ideal bir seçimdir. Patikleri kıvrılabilir tulumlarımızın iç dolgusu %100 organik pamuktan üretilmiştir. 22° C ve altı seviyelerde, serin havalarda bir badi veya pijama eşliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Organik Pamuklu Uyku Tulumlarımız, sizleri üst örtme derdinden kurtaracak ve ailece daha uzun uykular uyumanıza yardımcı olacaktır.

Ürünün fermuar kısmı çift yönlüdür, iki adet fermuar cebi bulunmaktadır. Fermuarların ikisini de bebeğin göğsünde bulunan ön cebe, belinde bulunan arka cebe, veya ağ kısmına getirebilir, bebeğinizin altını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Dilerseniz Çift Kullanım Uyku Tulumu (Sleep Suit Bag) içerisine giydirebilirsiniz. Esnek ve rahat kullanımı olan Organik Pamuklu Pijama Tulumlarımızın tüm bedenlerinde katlanabilir patikleri, 2 yaş bedenine kadar ise katlanabilir eldivenleri mevcuttur.

Bu ürün yenidoğan bebekler için uygun bedende üretimde değildir, kundak tulumlarımızı incelemenizi öneririz.

Her bünye farklı olduğundan, çocuğunuz için en uygun kombinasyonu kendiniz deneyimleyerek keşfedeceksiniz. Sayfadaki bilgiler çoğunluk üzerinden toplanılan bilgi ve deneyimleri baz alarak sizlerle paylaşılmaktadır.

Çoğu markanın kullandığı TOG değerleri farklılık göstermektedir. ergoPouch ürünleri için son resimde bulunan TOG tablomuza göz atmanızı rica ederiz. Tabloda bulunan şekillerden ziyade renklere dikkatinizi çekmek isteriz. Açık mavi herhangi bir ergoPouch 0.2 TOG uyku giyimi (veya ince bir penye) eşdeğerindedir. Koyu lacivert herhangi bir ergoPouch 1.0 TOG uyku giyimi (veya ince bir hırka) eşdeğerindedir.

Sadece 2.5 TOG tulumlarımız dolguludur. 2.5 TOG tulumların kollarında dolgu bulunmamaktadır. Yorgan veya battaniye kullanan ailelerimiz genellikle 2.5 TOG tercih etmektedirler. Çoğu ailemiz bahar aylarında 1.0 TOG, yaz aylarında 0.2 TOG tercih etmektedir. Ayrıyeten 0.2 TOG ve 1.0 TOG tulumlarımız, maksimum rahatlığı sağlamak amaçlı diğer bütün ergoPouch ürünlerimizin içerisine giydirilebilir.

Kısa/uzun kollu içlik veya ergoPouch uyku giyimi seçimi sizin tercihinize kalmıştır. Her bünye farklı olduğundan ve bebeğinizi en iyi siz tanıdığınızdan sayfadaki yönlendirmeler sadece destek amaçlıdır. 28 derece ve üzeri sıcaklıklarda kullanıma uygun ergoPouch uyku tulumu bulunmamaktadır.

Ürünlerimiz, tamamen doğal içerikli, bambu ve organik pamuk ipliğinden üretildiğinden ve su bazlı, kimyasal içermeyen boyalar kullanıldığından ötürü yıkama ve kullanım kaynaklı (yumuşatıcı ile yıkama, tamburlu ve/veya tambursuz kurutma, bebek yağı kullanımı vb.) renk değişikliklerinden firmamız sorumlu değildir.

Malzeme

İç ve dış kumaşı ve Kolları: %95 Organik Pamuk, %5 Elastan, Dolgusu: %100 Organik Pamuk

Güvenlik Uyarısı

Bebeğinizin yüzünü kapatmasını önlemek için kundak tulumlarımızı ve uyku giyimlerimizi bebeğinizin ağırlığına göre doğru bedende satın aldığınızdan lütfen emin olun. Daha fazla bilgi için Beden Tablomuzu inceleyebilir, bize danışabilirsiniz.

Bu ürün organik pamuk ve (veya) bambudan üretildiğinden ve kimyasal yangın geciktiricilerle işlenmediğinden yukarıdaki yangın etiketi geçerlidir.AS/NZS 1249:2014’e göre YANGIN TEHLİKESİ ETİKETİ: DİKKAT Isı ve alevden uzak tutun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR