Dantoy

Dantoy 50 yılı aşkın süredir çocuklar için eğlenceli ve eğitici oyun ürünleri üreten bir firmadır. Danimarka markası olan Dantoy çocuklarınız için birbirinden güzel oyuncaklar üretmektedir. Ürettikleri ürünlerle Danimarka sektörü içerisinde en büyük plastik pazara sahiplerdir.

Bebekler ve çocuklar için üretilen oyuncaklar dünyada büyük bir endüstri oluşturmaktadır. 50 yılın üzerinde birikimi ve deneyimi bulunan Dantoy, çocuklar için kaliteli ve sürdürülebilir üretim yapmaktadır.

Bio Oyuncak

Bio oyuncaklar 2010 yıllarının başında önem kazanıp üretilmeye başlanmıştır. Bebekler ve çocuklar için sorun teşkil edebilecek plastikler yerine daha sağlıklı ve ekolojik olan ürün arayışı bioplastik üretimine önem kazandırmıştır. Mısır, şeker kamışı gibi gıda ürünlerinden üretilen plastikler sayesinde çocukların sağlığı en üst seviyede korunmaktadır.

Bio Oyuncaklar İle Sağlıklı Çocuklar

Dantoy ürettiği ürünlerin hemen hepsinde organik bir madde olan bioplastik kullanmaktadır. Şeker kamışından elde edilen bu plastik türü sayesinde çevre ve sular minimum düzeyde etkilenir. Geleceğimiz olan çocuklarımızı sağlıklı birer birey olarak yetiştirirken, oynayacakları oyuncaklarda onların sağlığını tehdit etmeyen ürünler olmalıdır. Dantoy bu konunun üzerinde hareket ederek, şeker kamışından elde edilen plastiği tüm ürettiği oyuncaklarda kullanmaktadır. Çocuklarını yetiştirirken çevre etkenlerden korumak isteyen anne babalar için bu tarz üretimler oldukça mutluluk verici olmaktadır.

15.000 m2 büyüklüğünde fabrikası ve oldukça deneyimli kadrosu ile Dantoy, çocuklarınız için sağlıklı ürünler üretmeye ve geliştirmeye 50 senedir olduğu gibi bugün de devam ediyor.

Kreş ve Ana Okullarının İlk Tercihi

50 yılı aşkın deneyime sahip bir şekilde üretimine devam eden Dantoy, dünyada kreş ve ana okulllarının en çok tercih ettiği markalarda ilk sıralarda yer alıyor. Çocuklar için çok önemli olan üretiminde kullandığı bioplastik sayesinde, çocukların sağlığı en üst seviyede tutulur. Gelişen oyuncak üretiminde tamamen sağlıksız ve kalitesiz üretimler düşünüldüğünde bu durumun önemi daha çok ortaya çıkmaktadır. Dünyanın hemen her yerinde sağlık için olumsuz bir madde olan plastikten üretilen oyuncaklar çocukların ellerinde bulunmaktadır. Neredeyse tüm gün bu tarz oyuncaklarla oynayan çocuklar için bu durum oldukça sağlıksızdır.

Modern dünyada insanlar belli başlı yanlışlardan uzaklaşarak daha sağlıklı bir yaşam sürme amacındadırlar. Ebeveynler için de çocuklarının sağlığı herşeyden önce gelmektedir. Kreş ve ana okulların Dantoy üretimi oyuncakları tercih etmesi sayesinde, çocuğunu kreş yada ana okuluna gönderen anne babalarda gözleri arkada kalmadan rahat bir şekilde günlerini geçirebilirler.

Dantoy markasının tüm ürünleri Racuun.com’da. Bebek ve çocuk sağlığı açısından ürettiği bioplastik ürünlerle dünyaca tanınmış Dantoy ürünlerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR