Okbaby

Birbirinden yararlı ve kullanışlı bebek-çocuk ürünleri Racuun.com’da. Bebek ve çocuklar için sağlıklı ve bir o kadar kullanışlı ürünler üreten Okbaby ürünlerini artık Racuun.com’da bulabilirsiniz. Plastik ve kauçuk gibi malzemeler ile üretim gerçekleştiren Okbaby bebek ve çocuk sağlığı gelişimine katkı sunarken, ailelere de daha rahat bir sürecin önünü açıyor. Bebek ve çocuklar için ürettikleri banyo ekipmanları sayesinde herkes için zorlu olan tuvalet süreçlerinin daha kolay, zahmetsiz ve sağlıklı ilerlemesine olumlu katkılar sunuyor. Okbaby firması kuruluşundan itibaren bebek ve çocuklar için çeşitli banyo ekipmanları üretmekte. Plastik ve kauçuk üzerine büyük üretimler yapan firma, hassas ve zor olan bebek sektörü için çeşitli kullanım alanları olan ürünler üretmekte. Sizlerde ihtiyacınız olan ürünlere sayfamız üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Okbaby İle Sağlıklı Gelişim Süreci

Bebekler belli bir aya kadar tuvalet ihtiyaçlarını bez bağlanması sayesinde atlatırlar. Ancak belli bir zamandan sonra çocuğun ailesi tarafından tuvalet eğitimini alması gerekir. Bu süreç her çocukta farklı zamanlara denk gelmektedir. 18-24 ay aralığı genellikle bu süreç için en idealidir.

Okbaby bu sürecin sizler için daha zahmetsiz ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak ürünleri ile ön plana çıkıyor. Çocuğunuza tuvalet eğitimi vermeye çalıştığınız günlerde, özel katlanabilir oturaklar sayesinde nerede olduğunuzdan bağımsız olarak çocuğunuzun tuvalet ihtiyacını karşılamasını sağlayabilirsiniz. Oturak olarak kullanma imkanı yanı sıra tuvalet adaptörü olarak da bu oturakları çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuğunuzu tuvalet konusunda eğitirken belli bir zaman onun istekleri doğrultusunda hareket etmekte fayda vardır. Çocuğunuz nerede rahat bir şekilde tuvaletini yapabilecek ise ona yardımcı olarak bu süreci atlattırmalısınız. Okbaby üretimi oturaklar bu süreçte size oldukça yardımcı olacaktır. Geliştirmiş oldukları emici pedli poşetler sayesinde oturaklarda temizlik çok daha kolay olacaktır. 330 ml kadar sıvı kapasitesi olan bu pedli poşetler anne ve babaların en büyük yardımcıları olacaktır. Ayrıca seyahat etmek yada misafirlik gibi durumlarda katlanabilir oturaklar az yer kaplayarak yanınızda rahat bir şekilde taşımanıza olanak sağlar. Emici pedli poşetlerde bulunduğunuz yerden bağımsız bir şekilde sürecin temiz ve hızlı ilerlemesine imkan sunar.

Bebekler İçin Banyo Küvetleri

Yeni doğan bebekler için üretilen banyo küvetleri bebeklerin güvenli bir şekilde banyo yapabilmeleri için anne ve babalara oldukça kolaylık sağlamakta. Ayrıca bebek banyo küvetleri bebeklerinizi temizlemenize yardımcı olurken, banyo sırasında bebeğiniz ile sıcak bir bağ kurmanıza da oldukça katkı sağlıyor. Bebekler suda oynarken sizde onunla hem sohbet edip hem de temizleme fırsatı bulmuş olursunuz. Okbaby’de bu konuda ürettiği banyo küvetleri ile size yardımcı oluyor. Okbaby banyo küvetleri sayesinde ister banyoda isterseniz de kaymaz ayaklı küvet taşıyıcı sayesinde evinizin herhangi bir köşesinde bebeğinizi zahmetsiz ve eğlenceli bir şekilde yıkayabilirsiniz. Ayrıca 0-6 ay arasındaki bebekler için küvet içerisinde özel olarak tasarlanmış dayanaklar sayesinde ikinci bir kişiye ihtiyaç duymadan, güvenli bir duş imkanı bulabilirsiniz. Bebeğinizin duş seansını mutlu ve eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız sizde Okbaby’nin üretmiş olduğu banyo küvetlerine göz atabilirsiniz.

Bebek ve çocuklarınız için gerekli olan banyo ekipmanlarının hepsi Racuun.com’da. Sizlerde bebeğiniz ve çocuğunuz için banyo oturağı yada küvet arıyorsanız Okbaby markasının üretmiş olduğu ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Karar verdiğiniz ürünleri kolayca sepetinize ekleyebilir ve hızlıca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR