1

Ahşap Objeler

Çocuk Odası Ahşap Objeler

Çocuklar için en sağlıklı malzemelerin başında ahşap geliyor. Güvenle kullanılabilen ahşap ile hazırlanmış olan çeşitli objeleri dekorasyon ve süsleme amacıyla çocuklarınızın odasında kullanabilirsiniz. İncelediğiniz bu kategoride yer alan ahşap objeler kanserojen olmayan boyalar kullanılarak renklendirildi. Bu nedenle hiçbir endişe duymadan, güvenle kullanabilirsiniz. Bu objeler arasında pembe ve mavi renk seçenekleri de bulunuyor.

Sevimli görünümleri ile ön plana çıkan ahşap objeler her yaştan çocukların odasını dekore etmek için tercih edilebilir. Bebek odalarını süslemek için kullanabileceğiniz ürün modelleri de seçenekleriniz arasında bulunuyor. Duvara asılarak ya da yapıştırılarak kullanılabilecek ahşap duvar süslerine de göz atabilirsiniz.

Ahşap Sevimli Hayvan Figürleri

Kaliteli ve dayanıklı ahşap malzemelerden üretildiği için çatlama ya da şişme gibi çeşitli sorunlar yaşamadan uzun süre kullanabileceğiniz bu tasarımlar arasında sevimli hayvan figürleri şeklinde hazırlanmış olanlar da bulunuyor. Özgürce her türlü dekorasyonda kullanabileceğiniz bu tasarımlar duvar süsü, kapı süsü ya da mobilya süsü olarak da kullanılabiliyor. Çocukların oyun oynama alanlarını süslemek için de ahşap objelerden faydalanabilirsiniz.

Soft renkleri ile her türlü dekorasyona anında uyum sağlayabilen bu tasarımların üzerine yazı da yazılabilir. Çocuğunuzun ismini üzerine yazarak da süslemeler yapabilirsiniz. Çocuk Odası Ahşap objelerini sizlere en uygun fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Hemen kategorimize göz atarak beğendiğiniz tasarımları tükenmeden sepetinize atın ve siparişinizi tamamlayın. Tüm ürünleri en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR