MOB – Designed For Big Kids

Yüksek teknoloji ürünlerini daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirmeyi hedefleyerek yola 2014 yılında çıkan MOB – Mobility On Board ; hem küçük hem büyük çocuklar için düşünülmüş ürünleri ile Fransa’da tasarlanmıştır. Kendini sürekli yenileyen ve geniş bir ürün gamına sahip olan Fransız Markası’nın portföyünde, bluetooth hoparlör, powerbank, çalar saat, projeksiyon lambası bulunmaktadır. Tasarım, kalite ve yaratıcılığı esas alan MOB ürünlerinin, 30’dan fazla ülkede satışı yapılmaktadır.

Eğlenceli ve orijinal Mob ürünleri, 5 benzersiz ana grupta ürünlerini sunarak trendleri yaratıyor: Çocukluğunuza geri dönmenizi sağlayacak Animals ve Cutie, nostaljik bir dokunuşla büyük çocuklar için Retro, galaksiyi keşfetmek için yola çıkmanızı sağlayacak Space ve tüm hayvan hayranları için Wild çeşitleri!

Dans Eden Bluetooth Hoparlör

Her yaştan kişiyi ses kalitesi ve kıpır kıpır harekete geçiren, dans eden bluetooth hoparlörler, farklı hayvan seçenekleri ile herkesi mutlu etmek için hazır.

Geniş Renk Yelpazesi

Çalar saat ve gece lambasının en harika uyumunu sunan Billy Clock’lar, düz renkleri dışında kendini sürekli yenileyen renk yelpazesi ve yeni desenleri sayesinde her yaştan kişinin ilgisini çekiyor. Ön tarafı kumaş olan saat bölümünün tavşan tasarımlı gece lambası yumuşak silikon olup, dimmer özelliğine sahiptir. Parlaklık ayarı, saatin üstünde bulunan dokunmatik buton sayesinde ayarlanır.

Enerji Tasarruflu Çalar Saat

Ekolojik katkı sağlayan Tavşan ve Bulut tasarımlı çalar saatler, uyanmayı keyifli hale getiren ses tonları ve taşınabilir özelliği ile kendine hayran bırakıyor. Saatlerin arkasında bulunan mıknatıs sayesinde çocuk odalarının duvarlarını pratik şekilde süslemek için ise harika bir seçenek. IOS ve Andorid uyumlu Tavşan tasarımlı ve enerji tasarruflu çalar saat ile haftanın hangi günlerinde, hangi saatlerinde, hangi ses tonu ile alarmları ayarlamak istediğinize kolayca karar verebilirsiniz. Enerji tasarruflu olması sayesinde bir sonraki dokunuş ya da el çırpışa kadar 30 saniye sonra kapanma özelliğine sahiptir.

Uzay Keşfi

Günün her saatinde hayal dünyasında yolculuğa çıkmayı sevenler ve uzay meraklıları için Space Serisi en sevilen ürün gruplarını sunuyor. Galaxy Light ile yıldızlar dünyasını keşfedebilir , Astrolight ile gündoğumu ya da günbatımında yolculuğa çıkabilirsiniz.

Farklı Hediye Seçenekleri

Küçük, büyük her yaştan kişiye hitap eden eğlenceli, kaliteli ve ilginç tasarımlarıyla, farklı hediye seçenekleri arayanlar için MOB ürünlerinin rengarenk dünyası artık Türkiye’de.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR