Manhattan Toy 

Peluş oyuncak üretimi ile bebekler ve ilk yaş çocuklar için tasarladıkları oyuncaklarla Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Manhattan Toy markası çocuklar için fark yaratan oyuncaklar tasarlar. Çocukların eğlenmelerini, gülen gözleri ve gülümsemeleri için her geçen gün daha fazla çalışmayla dünyanın önde gelen oyuncak markalarının arasına girmiştir.

Çocukların hayal gücünü destekleyen farklı materyaller kullanarak yaptıkları oyuncaklarla birçok farklı modeli kataloglarına eklemişlerdir. Özellikle 0-5 yaş çocuklara hitap edecek oyuncaklar tasarlarlar. Ahşap oyuncaklar, pelüş oyuncaklar, diş kaşıyıcıları, bez bebekleri, bebek kitapları, puset oyuncakları, aktivite oyuncakları ve müzikli oyuncaklar en çok tercih edilen oyuncaklarıdır. Birçok ödüllü oyuncak tasarımına imza atmış, özelikle bu oyuncaklar tasarlanırken modern ve günümüz trendlerine göre hazırlanmıştır.

Tasarım Harikası Ödüllü Oyuncaklar

Ödüllü Baby Stella® koleksiyonu, minikler için sevimli, yaratıcı ve rol oynamaya teşvik eden mükemmel ilk yumuşak bebeği tasarladı. Her oyuncak bebeği gerçeğe yakın tasarlanmış, bir göbek deliği, ayak parmakları ve şişkin bir karınları vardır. Baby Stella bebekler sayesinde çocuklar İnce motor becerileri, sorumluluğu, beslemeyi ve bakımı öğrenirler. Ayrıca diğer kıyafet ve aksesuarlarıyla bu yumuşacık bebekler çocuklara ilham verirler.

Ödüllü Skwish™ , türünün tek örneği bir ahşap çıngırak ve diş kaşıyıcı oyuncağıdır. NASA'nın mühendislerinden biri tarafından tasarlanandı. Bu diş kaşıyıcı oyuncak, kayan ve çıngıraklı boncuklarla birlikte oynadığınızda hep orijinal şekline geri döner. Motor beceri gelişimini ve neden ve sonuç öğrenmeyi teşvik etmek için bebekler için harika bir oyuncaktır.

Manhattan Toy üretim bebek ve çocukları için oyuncak tasarlar ve üretirken tüm aşamalarda son derece özenli kalite ve güvenlik standartlarında denetimler gerçekleştirir. Tüm oyuncakları güvenlik açısından en titiz uluslararası standartlara göre test edilmiştir. Tüm ahşap oyuncaklar için sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ahşapları kullanıp, tüm ahşap oyuncaklarda test edilmiş su bazlı boyalar kullanılır.