babybjörn

Babybjörn

Bebek ve çocuk ürünleri ailelerin doğum yaklaşırken en tatlı heyecanlarının ortak noktasından sadece biridir. Bebek için alınacak ürünler hem özel hemde hayatı kolaylaştıracağı için oldukça önemlidir. Hamilelik sürecinde veya doğum sonrası alınması gerekenler önem sırasına göre belirlenerek, anne babanın yaşadığı telaş arasında kafa karışıklığı olmaması için önemlidir. Aileler bebeklerini gözünden bile sakınacakları için, satın alacağı ürünün hem işlevsel hemde sağlık açısından sorun teşkil etmeyecek şekilde olmasını isterler.

Bu amaçla üretim yapan bebek ve çocuk ürünleri üreten İsveçli ünlü marka Babybjörn Racuun.com’da. 1960 yılından beri bebek ve çocuklar için oldukça işlevsel ürünler üretmekte olan Babybjörn tüm çeşitleri ile sitemizde.

Babybjörn Kanguru Ana Kucağı

Babybjörn 1960 yılından bugüne ürettiği ürünler ile oldukça hassas olan bebek ve çocuk sektörüne öncülük etmiştir. Üretimini gerçekleştirdiği çoğu ürün kendi arge çalışmaları sayesinde ortaya çıkmış, çoğu ürün çeşitinde ilk olma özelliğini taşımaktadırlar.

Özel olarak üretilen ana kucakları, 1960 yılından bugüne kadar geliştirilerek dünyada her anne babanın kullandığı ürünlerin başında gelmektedir. Yaptıkları tasarım sayesinde bebeğiniz denge ve motor becerilerini geliştirmekte yardımcı olmaktadır. Buda ileriki yaşlar için oldukça önemli olan gelişimin ilk adımlarını oluşturmakta. 0-2 yaş aralığı için uygun tasarlanan Babybjörn ana kucakları 3 ayrı fonksiyona sahiptir. Oyun, dinlenme ve uyku modu olan ana kucakları ergonomik tasarımı sayesinde annelerin bebeğin yerini değiştirmesine gerek kalmadan kullanım kolaylığı sağlıyor. Bebeğinizin uykusunun geldiğini hissettiğinizde ana kucağını uyku yani yatış pozisyonuna getirerek bebeğinizin rahat bir uyku seansı yaşamasını sağlar.

Huzurlu Bebekler; Kanguru-Bebek Taşıyıcılar

Bebekler doğduğu günden itibaren gerek uyukuya dalma, gerekse gezinme için anne babalarının kucağında olurlar. Bu durum anne babalar için olağan bir süreç. Ama çoğu insan bebeklerin “kucağa alışmasının” olumsuz bir durum olduğundan bile bahseder. Ancak tam aksine kanguru bebek taşıyıcalar sayesinde bebekler çok daha huzurlu ve mutlu zaman geçirmektedirler. Yapılan çoğu araştırma bebeklerin kanguru taşıyıcılarda işitsel ve görsel olarak çok daha iyi ve hızlı bir gelişim gösterdiğini ortaya çıkarmıştır. Sizin kucağınızda gezerken temas kurduğunuz herkes ile bebeğinizde bire bir göz teması kurarak iletişim becerileri artmaktadır.

Babybjörn sizler için en ergonomik ve sağlam yapıda bebek kanguruları üretmektedir. Babybjörn kanguru ürünleri doğumdan sonra hemen kullanımına başlanabilir. Ancak 3 aydan sonra çok daha verimli bir süreç olacaktır. Bebeklerin hassas ciltleri ve sağlığı için en kaliteli malzemelerden imal edilen Babybjörn kangurular, ayarlanabilir tokası sayesinde son derece kolay ve prtaik kullanım kolaylığı sağlar. Anne ve babalar bebek kangurusu sayesinde bebekleri ile temas halinde olur ve bu bebekte güven duygusunu arttırır. Babybjörn bebek kangurusu kullanımı bebeklerde oluşabilecek huzursuzluklarında ciddi anlamda önüne geçmekte. Yapılan araştırmalar günün belli bir zamanını kanguruda geçiren bebeklerin %50 oranında daha az huzursuzluk yaşadıkları ortaya konulmuştur.

Babybjörn bebek kangurusu sayesinde sizde bebeklerinizin mutluluğu ve sağlığını en iyi seviyede tutabilirsiniz. Avrupa EN 13209- 2: 2015 hem de Amerikan ASTM F2236 güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Çevre dostu, yumuşak pamuk kumaştan imal edilen ürünler makinede yıkanabilir olması sayesinde de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Babybjörn markası tüm ürünleri ile Racuun.com’da. Babybjörn oturaklar, Babybjörn park yatak, Babybjörn önlüklere de sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz.

1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR