MUCA

Bir ebeveynin bebeği ile dışarı gezmeye yada misafirliğe gittiğinde tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çanta tasarımı gereksinimi ile yola çıkan Muca markası, özellikle anneler tarafından oldukça tercih edilmekte. Klasik bebek çantalarının aksine dışarı çıkıldığında bir aksesuar görevi gören Muca marka çantalar anne ve bebeklerinin tarzına en çok yakışan çanta modellerindendir.

Tarzından ödün vermek istemeyen ebeveynler, bebekleri ile dışarı çıktıkları zaman yanlarında birden fazla ürün bulundurmak zorunda. Bebek bezi, emzik, biberon, alt değiştirme minderi vb. bir sürü ürün siz dışarı çıktığınızda yanınıza almanız gereken ürünleri başında gelmekte. Bu tarz ürünleri bir arada tutabilmeniz ve taşıyabilmeniz için mommy bag diye tabir edilen çantalara ihtiyacınız vardır. Muca markası da sizlere en tarz anne-bebek çantaları tasarımları ile Racuun.com’da bu ihtiyacınıza cevap veriyor.

Muca İle Mutlu Aileler

Muca markası Deniz Arpacı tarafından kurulmuştur. Bebeklerinin doğumu öncesi bir çanta arayışındayken istedikleri tarzda ve görünümde bir ürünün olmadığını gören Arpacı, bir fikir geliştirerek Muca marka çantaların tasarımını gerçekleştirdi. Modern, göze hoş gelen bir bebek çantası fikri ile yola çıkan Denir Arpacı bebek çantalarının sırt çantası gibi pratik ve her daim kullanılabilecek bir ürün olmasından yola çıkmış. Taşıması kolay kişiyi yormayan çantalarla hem kendi yanına almak istediklerini hemde bebeğinin gerekli eşyalarını yanında taşımanın yolunu aralamış oldu.

Bebeklerini ana kucağında taşıyan anne ve babaların daha fazla yorulmaması ve denge kabiliyetlerinin bozulmaması için sırt çantası şeklinde tasarlanan anne-bebek çantaları son derece akılcı bir çözümdür. Sırt çantası sayesinde elleriniz boşta kalmış olur ve hareket kabiliyetiniz oldukça artar.

Çözümcü ve Fonksiyonel Tasarım

Muca sadece tasarımı ve görünümü ile farklılık barındırmıyor. Kullanıcı dostu olması, sırt saplarının pamuk içermesi sayesinde canı yakmayan kullanımı kolay ürünler olarak ön plana çıkıyor. Sırt çantası olarak tasarlanan Muca marka anne-bebek çantaları, tarzı olan ve sportif ruhu seven rahatlıktan yana ebeveynler için özel olarak tasarlanmıştır. Bebeğinizi taşırken ağırlık merkezini eşit bir şekilde yaymak adına sırt çantası olarak imal edilmiştir.

Üzerinde bir çok cep ve göz barındırmaktadır. Çantanın yanında ısı korumalı biberon çantası, klipsli emzik çantası ve oldukça fonksiyonel olan katlanabilir alt değiştirme minderleride bir takım bütünü olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Muca markasının çantaların adları maskot haline gelmiş Gogi ismini taşımaktadır. Tarzından ödün vermeden kaliteli bir kullanım isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmış konsept çanta koleksiyonuna Gogi ismi verilmiştir. Gogi ismi çantalara, Bobi ismi biberon çantalarına, Toto’da alt değiştirme minderlerine verilen güzel isimler. Farklı olmak ve klasik tasarımlardan sıkılanlar için geliştirilen Muca marka modeller siz değerli ebeveynler için hayatı oldukça kolaylaştırıcı çözümler sunmakta.

Muca’dan alacağınız çanta ve aksesuarlar sadece bebeğiniz veya çocuğunuz için kullanmak zorunda olduğunuz ürünler değillerdir. Aldığınız Gogi koleksiyonundan bir çantayı günlük olarak dışarıda kendiniz de kullanabilirsiniz.

 

Muca markası ve onun birbirinden farklı ve ışıltılı koleksuca markası ve onun birbirinden farklı ve ışıltılı koleksiyonları Racuun.com’da. Sizlerde bir farklılık yapıp klasik tasarım çantaların haricinde bir çanta kullanmak istiyorsanız Muca markasının modellerine göz atabilirsiniz. Hızlıca sepetinize ekleyerek güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR