Halı, Pollination Kategorisiz Lorena Canals
Halı, Pollination Kategorisiz Lorena Canals
Halı, Pollination Kategorisiz Lorena Canals
Halı, Pollination Kategorisiz Lorena Canals
Halı, Pollination Kategorisiz Lorena Canals

Halı, Pollination

Fiyat : ₺6.250,00(KDV Dahil)

Bee Koleksiyonu

İnteraktif oyun halımız Pollination ile nektar toplamanın büyüleyici sürecini keşfedin. Küçük çocuğunuzun bal peteğine ulaşana kadar çiçekten çiçeğe uçarak arıların inanılmaz yolculuğunu keşfetmesine izin verin.

Halı, açık bal renginde labirent deseniyle süslenmiş, kenarları bal rengi örgülerle tamamlanan, Fildişi renginde yumuşak pamuk yığınından el işçiliğiyle yapılmıştır.

Oynamak için dört el yapımı tekstil aksesuarıyla birlikte gelir: Pamuk iplerden bal rengi bir arı kovanı, Mavi Adaçayı kanvas çiçeği, baskılı pamuklu kanvas petek ve sevimli küçük bir arı.

Bu halıyla çocuğunuz kendi yolculuklarını yaratabilecek ve arıların dünyasıyla etkileşime girerken hayal güçlerini özgür bırakabilecek.

RENKLER: Fildişi, Doğal, Açık bal, Mavi adaçayı, Siyah

BİLEŞİM: %97 pamuk, %3 diğer elyaflar

Ebat: 90X130

 

 

Halınızı güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

Halınızın ilk günkü görüntüsünü korumak için bazı önerilerimiz var. Halınızı 30 derecede düşük devirde çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Yıkama işlemi sonrasında düşük devirde kurutma makinesinde kurutma işlemi yapabilirsiniz ya da halıyı açarak doğal yollarla kurutmaya bırakabilirsiniz. Ancak direk güneş altında bırakılmamalıdır. Nem, renk akmasına sebep olabileceği için halınızı asla nemli şekilde makine içerisinde bırakmayınız. Yıkama esnasında ağartıcı, çamaşır suyu katkılı deterjan kullanmaktan sakınınız. Pamuklu yüzeyi dışarda tutarak makineye yerleştirmek yıkama sırasında dökülen pamukların suyla atılmasını sağlayacaktır. Makinenizin halı yıkamak için yeterli yer kapasitesi olduğundan emin olunuz.

120x160 cm halılar min 6kg kapasite

140x200 cm halılar min. 9 kg

200x300 cm kilimler 10 kg kapasiteye ihtiyaç duyar.

Daha büyük halılar için profesyonel kuru temizlemeden destek alınız. Halılarımız kalite standartları gereği yıkanarak paketleniyor. Halınızda pamuklanma olursa endişelenmeyin. Lorena Canals Halılarımız %100 doğaldır ve zanaatkarlar tarafından tamamen elde üretilmektedir, bu nedenle hav dökülmesi normal bir süreçtir. Her bir halı elde dokunur ve son dokunuşları makas yardımıyla yapılır. Makasla fazla tüylerin kesilmesi sırasında, dokuma aralarında artan küçük pamuk iplikler kalabilir. Havı önleyebilmek için, kuru fırçalama yöntemini öneriyoruz, bu sayede aralarda kalan fazla pamuklar kolayca çıkacaktır. Ayrıca halınızı kullanmaya başladığınız ilk haftalarda elektrikli süpürge ile sık sık temizlemeniz de yararlı olacaktır. Sadece el dokuması ve doğal malzeme kullanılarak üretilen halılarda gerçekleşen hav dökülme süreci tamamen normaldir, zamanlaması halıdan halıya farklılık gösterebilir. Naturel renkli halılar boyalı halılara göre daha fazla hav yapma olasılığına sahiptir. Her halükarda, bu tüylerin herhangi bir sağlık sorununa neden olmayacağından emin olabilirsiniz. Doğal pamuk ipliği toksik değildir ve pamuk hipoalerjenik olarak bilinir. Lorena Canals'ın doğal ve non-toxic el yapımı boyalar kullandığını hatırlatmak isteriz. Halınız yıkamadan sonra rengini kaybetmeyecektir çünkü üretim sürecinde tüm içerikler sabitlenir. Ancak el yapımı ve narin bir ürün olduğu için, her doğal pamuk tekstil ürünü gibi özel bakıma gerek duyar. Kullanma talimatına uygun yıkama ve bakım yapılmadığı hallerde halılarımız kalite kapsamı dışındadır.

Bu yıkama talimatını saklayınız..

 

 

Çamaşır Makinesi Kapasitesi

Halı Ebat

6 kg

<140cm / Ø120cm

8 kg

<160cm / Ø140cm

10 kg

<200cm / Ø160cm

13 kg

<240cm / Ø200cm 

Profesyonel Kuru Temizleme

>240cm/ >Ø200cm

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR