Penny Scallan

Çocuklar için giydikleri kıyafetler, ayakkabılar yada sırtlarına taktıkları çantalar her zaman ilginç olmalıdır. Sade, tek renk içeren ürünler çocukların dikkatini çekmez. Çocuklar için renkler çok fazla şey anlam ifade ediyor. Renkler sayesinde hayal dünyaları gelişiyor ve genişliyor.

Çocuklar tez canlı ve her zaman dikkatli olamadıkları için, giydikleri kıyafetlerin yada taktıkları çantaların yeteri kadar sağlam olması gerekmektedir. Dışarıda arkadaşları ile oynarken yada okula gidip gelirken farkında olmadan üzerindekiler yıpranabiliyor. Giydikleri kıyafetler, yağmurluklar lekelenebiliyor ve anneler için ayrı bir uğraş başlıyor. Bu durumdan yola çıkan Penny Scallan markası çocuklar için ürettikleri ürünleri uzun süre sağlıklı ve dayanıklı bir şekilde kullanılabileceğini tahaaüt ediyor. Kolay temizlenebilir yapıları ve dayanıklı malzemesi ile çocuklarınıza uzun zaman arkadaşlık edecek ürünler üretiyor.

Rengarenk Yağmurluklarla Mutlu Çocuklar

Yetişkinlerinin aksine çocuklar yağmuru çok sever. Onlar için hayal dünyalarına ait ayrı bir deneyim gibidir. Bu havalarda giyecekleri yağmurluklarda onları ıslanmadan ve dolaylı olarak hasta olmaktan koruyacaktır. Penny Scallan’ın üretmiş olduğu yağmurluk modelleri tüm çocukların seveceği türden.  Üzerinde bir çok renk barındırması çocukların yağmurlukları daha fazla beğeneceği anlamına geliyor. Ayrıca farklı motif tasarımları ve sağlam yapısı sayesinde tüm yağmurlu hava şartlarında çocuklar tarafından güven ile kullanalıcak bir üründür. Yırtılmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde çocukların özgürce hareket edebilmesine olanak tanır.

Çanta üretimi Penny Scallan için özeldir. Markanın doğuşunu ve gelişimini sağlayan ürün ürettiği çantalardır. Marka sahibi ilk olarak çocukların çantası üzerinden bir gelişim fikri ile hareket etmiştir. Buradaki amaç anne ve babaların hayatını daha fazla kolaylaştırmak üzerinedir. Anne ve babaların çocukların çantasını düzenlemek, yerleştirmek ve temizlemek gibi oyalayıcı işleri fazla vakit harcamadan, kolay bir şekilde halledebilmeleri için özel tasarım çantalar üretilmiştir. Penny Scallan çocukların kullandıkları ürünleri kolay bir şekilde kirletebildiklerini için, bunun üzerinden fikirle kolay temizlenebilir materyallerden çanta üretmiştir. Penny Scallan sırt çantaları %100 kaplamalı pamuk kanvastan üretilmiştir. Suya, darbelere ve çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır.

Penny Scallan Ürünleri Sağlıklı Malzemelerden Üretilir

Penny Scallan, üretimini yaptığı her üründe sağlamlığı ön planda tutmaktadır. %100 pamuklu kanvastan üretilen çantalar dış etmenlerden etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Her türlü hava koşulunda kullanabilecek ürünler, suya karşı oldukça danıklıdır. Çizilmeyen yapısı sayesinde çocukların rahatça kullanabilecekleri bir üründür. %100 pamuklu kanvas ile üretilen çantalar çocukların sağlığı açısındanda oldukça önemlidir. Çocukların ve sizin sağlığınızı hep ön planda tutan Penny Scallan, üretiminde kullandığı ham maddelerin insan sağlığını etkilemeyecek ve üretim standartlarına uygun şekilde olmasına özen gösterir.

Ürettikleri yağmurluklar çocuklarınızı sadece ıslanmaktan kurtarmaz. İç astarı pamuklu jarse ile kaplanmıştır. Bu sayede daha dayanıklı hale gelen yağmurluklar aynı zamanda çocuğunuzu daha sıcak tutmaya olanak sağlar.

Penny Scallan marka tüm ürünler Racuun.com’da. Birbirinden farklı modelleri ve ürün çeşitleri ile Penny Scallan ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri hızlıca sepetinize ekleyebilir, güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR