₺976,65 KDV Dahil
₺1.149,00 KDV Dahil
₺1.061,65 KDV Dahil
₺1.249,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺483,65 KDV Dahil
₺569,00 KDV Dahil
₺1.274,15 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.338,75 KDV Dahil
₺1.575,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺573,75 KDV Dahil
₺675,00 KDV Dahil
₺1.338,75 KDV Dahil
₺1.575,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.338,75 KDV Dahil
₺1.575,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.338,75 KDV Dahil
₺1.575,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.070,15 KDV Dahil
₺1.259,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺1.070,15 KDV Dahil
₺1.259,00 KDV Dahil
Tükendi
₺1.070,15 KDV Dahil
₺1.259,00 KDV Dahil
1

Oto Koltuğu Aksesuarlar

Oto koltuğu, çocuklarınızın konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi adına oldukça değerlidir. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece oto koltuğunun işlevselliğini arttıracak birkaç ekleme ile bebeğinizi yada çocuğunuzu rahatını arttırmak. Racuun.com olarak oto koltuğu aksesuarları ile ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden fayda sağlamanız adına size özel çözümler sunuyoruz. Kaliteli, kullanışlı ve her anlamda ihtiyacınıza cevap verecek seçenekler için hemen harekete geçebilirsiniz.

Oto koltuğu aksesuarlarını seçerken yolculuk sırasında işinize yarayacak alternatifleri tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Kaliteli ve kullanışlı bir çözüm elde etmek adına tercih edebileceğiniz bu alternatif konusunda aşağıdaki seçenekleri deneme imkanına sahip olacaksınız. İşte oto koltuğu aksesuarı ile alakalı sizi bekleyen birbirinden değerli alternatifler!

Oto Koltuğu Ayak Desteği

Oto koltuğunun en önemli özelliklerinden bir tanesi çocuklarınız için kullanışlı bir çözüm sağlayarak konforlu yolculuğa kapı aralamasıdır. Ancak çoğu koltukta çocukların ayakları havada kalır ve bu uzun süreli yolculuklarda bazı problemleri de beraberinde getirir. Racuun.com olarak ayak desteği çözümlerimizle sizlerin taleplerine cevap vermeyi umuyoruz.

Çocuklar özellikle uzun yolculuklarda kendi koltuklarında otururken ayakları boşta kalır. Bu çeşitli şikayetleri beraberinde getirebilir. Ayak desteği ile çocuklarınızın ayakları havada kalmadığı gibi yolculuk esnasında yaşayacakları olumsuzluklar da giderilir. Bir ayak desteği alarak çocuğunuzun yaşadığı olumsuzlukları gidermeniz mümkündür.

Bardaklık

Çocuğunuzun kendi içecek ihtiyacını karşılayabildiği yaşlarda olması bir bardaklık gereksinimi ortaya çıkarabilir. Zira bardaklık kullanmak içeceğin dökülmesini engelleyecek olan en önemli unsurlardan bir tanesi olarak kabul edilir. Peki, oto koltuğu aksesuarları arasında yer alan bardaklık konusunda nasıl bir seçim yapmalısınız?

Oto koltuğu ile uyumlu bir bardaklık tercihinde bulunmak en önemli detaylardan bir tanesi olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Nitekim bardağın içerisine yerleştirileceği bardaklık oto koltuğunda sağlam durmazsa bu durum çeşitli kazaların ve istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. Bunun için kullandığınız koltuğun markasına göre üretilen bardaklıklardan tercih ederek herhangi bir probleminde önüne geçmiş olursunuz.

Havlu Kılıf

Oto koltuğu satın aldığınızda bu koltuğu uzun yıllar kullanmak istersiniz. Zira bu ürün çocuğunuzun araç içerisinde ki en büyük destekçisi. Bu sebeple koltuğu koruyacak önlemler hem kullanım hem de tasarruf açısından önemlidir. Oto koltuğunu çok uzun süre kullanmak adına önlemler almanız gerekir. Bu kapsamda havlu kılıf alarak koltuğun kirlenmesine ve yıpranmasına engel olabilirsiniz.

Çocukların koltuğa bir şeyler dökmesi ya da koltuğun çevresel etkiler nedeniyle yıpranması oldukça doğaldır. Bu durumu tersine çevirmek istediğinizde koruyucu bir kılıfın avantajı çok fazla olacaktır. Ayrıca bu kılıflar çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir. Satın aldığınız oto koltuğu ile uyumlu bir havlu kılıf satın almak adına Racuun.com ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kafa Koruyucu

Satın aldığınız oto koltuğunun kafa koruyucu özelliği yoksa bu durumda yapmanız gereken oto koltuğunuz için bir kafa koruyucu satın almak olmalıdır. Bu çok ama çok önemli bir detaydır. Çarpışma ve diğer durumlara karşı çocuğunuzun kafasını koruyacak olan bu aksesuar oto koltuğunun da ayrıcalıklarını arttıracaktır. Peki, bu aksesuarı satın alırken nasıl davranmanız gerekir?

Kafa koruyucu oto aksesuarını seçerken oto koltuğunuzla uyumlu bir seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Öte yandan kafa koruyucunun çocuğunuzun kafasına da uyumlu olması oldukça önemlidir. Kafa koruyucu seçimizi yaparken bu tür detayları dikkate alarak hareket etmek elde edeceğiniz sonuçların çok daha özel seviyelere ulaşacağından emin olmalısınız.

Tüm bu aksesuarlar ve çok daha fazlasını Racuun.com ayrıcalıkları ile satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? O halde en iyi ürünleri seçmek ve kalite odaklı bir yaklaşım sergilemek adına hemen harekete geçmelisiniz. En iyi aksesuarlar ve çok daha fazlası ile alakalı çözüm üreten Racuun.com sayesinde sadece kaliteli seçim yapmakla kalmayacaksınız. Aynı zamanda uygun fiyat avantajını da elde edebileceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR