ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Odası Duvar Kağıdı

Çocuk odası duvar kağıdı, bebeklerinizin ve çocuklarınızın odalarını bambaşka bir dünyaya taşıyor. Sınırsız bir hayal gücüne sahip çocuklarımız odalarında vakit geçirirken hem öğrenip hem keşfedecekler. Bu rengarenk duvar kağıtları çocuklarımızı mutlu etmeye yetecek. Ayrıca hayvan figürleri ve çizgi film karakteri olan duvar kağıtları onları odasını bambaşka bir boyuta taşıyacaktır.

Çocuk Odası İçin Duvar Kağıdı Seçimi

Çocuklarınız için duvar kağıdı seçerken düşüncelerinizi bir kenara bırakıp onların isteklerini göz önünde bulundurmalısınız. Onlara tanıyacağınız bu seçim şansı, onların kendi kararlarını almak için hayattaki ilk deneyimi olabilir. Hayal ettikleri figürler, desenli duvar kağıtları veya sevdikleri çizgi film karakterleri onlarla birlikte aynı odayı paylaşabilir. Ayrıca çocuk odası duvar kağıdı modelleri arasından seçim yaparken, doğal maddelerden üretildiğine de dikkat edilmeli. Uygunsuz kimyevi maddelerden üretilen ürünler kanserojen içerik barındırabilmekte.

Bu hususlara dikkat ederken nefes alabilen, koku yapmayan ürünler de ilk tercihleriniz arasında olmalı. Ayrıca seçeceğiniz desenler bütüncül olmalı. Çünkü farklı desenlerdeki duvar kağıtları istediğiniz görüntüye ulaşmayacak ve bu görüntü sizi rahatsız edecektir. Eğer ses ve gürültü tereddütleriniz varsa, bunun önüne geçebilmek için akustik duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Bu kağıtlar odadaki sesin düzgün bir şekilde dağılıp dağılmasına olanak sağlar.

Bebek Odası Duvar Kağıdı Nasıl Olmalı?

Bebek odası için ürün seçerken sağlık açısından sakıncası olmayan ürünler seçmeye dikkat ederiz. Aynı husus duvar kağıdı seçimi içinde geçerlidir.Hassas olan bebeklerimiz için toz tutmayan özellikte kağıtlar seçmeliyiz. Ekolojik ürünlerden üretilen kağıtlar belli standartlara uygun olmalı. Bu duvar kağıtları yeni doğan bebeğinizin odası için olacaksa daha açık renk tonları tercih etmeliyiz. Bu renkler rahatlatıcı etkiye sahiptirler.

Yeni doğan odasına yapılacak duvar kağıdı kaplamaları resim ve motiflerden ziyade daha düz ve açık renklerde olmalı. Bebekleriniz gözle ayırt edebilme yeteneği kazandığı zaman, daha renkli ve ya motifleri bulunan ürünler tercih edilebilir. Bu ürünler genellikle yıldız, bulut desenli ürünler olmaktadır.

Silinebilir Duvar Kağıtları Tercih Edin!

Çocuklarınız meraklı ve yaratıcı olabilir. Bu yüzden silinebilir özelliğe sahip duvar kağıtları bir çok işiniz arasında sizi fazlasıyla rahatlatır. Odasında vakit geçiren çocuklar orayı kendi dünyasına çevirebilir. Duvarlara çizim yapıp kendini keşfeden ve geliştiren çocuklar daha özgüvenli ve kendisini rahatça ifade edebilen bireyler olmakta. Bu gibi durumlar için boyanabilir özelliğe sahip çocuk odası duvar kağıtları bulunmakta. Böylelikle çocuklar, duvarlara zarar vermeden kendi hayal dünyalarının etkisiyle sınırsızca çizim yapabilmekte.

Siz de bebekleriniz ve çocuklarınızın odasını onların yaratıcılığına uygun hale getirmek için satışa sunduğumuz duvar kağıtlarının fiyatlarını inceleyebilir, onlar için en uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR