Meri Meri - Space Card - Uzay Tebrik Kartı - 3D

Meri Meri - Space Card - Uzay Tebrik Kartı - 3D

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

Konuklarınız ile birlikte uzayın derinliklerinde macera dolu bir yolculuğa hazır mısınız? 🚀

 

Uzay Temalı gizemli bir parti düzenlemek için gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler ve hediyeler de dâhil olmak üzere bu ihtiyacınız olan her şey Meri Meri’de!

 

 

- Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ya da ailenize sevginizi göndermenin, mutluluğunu paylaşmanın en iyi yolu bazen sadece tebrik kartları olabilir! Tebrik kartlarını; tebrik etmek, kutlamak, iyi dileklerde bulunmak gibi nedenlerle birçok özel güne uyumlu şekilde kullanabilirsiniz!

 

- Yüksek kaliteli kağıttan üretilmiştir. 1 adet tebrik kartı ve zarfı içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

Rengârenk ve eğlenceli bir tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. Uzay Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler ile masanızı gizemli bir hale getirirken Robot Pinyata’yla minikleriniz kendini heyecan uyandıran bir serüvenin içinde hissedecek! Temalı mumlar ve pasta süsleri ile de pastanızı kişiselleştirebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Uzay Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Kart Boyutu: 127mm x 178mm

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR