Meri Meri - Sausage Dog Platters - Sosis Köpek Tabak

Meri Meri - Sausage Dog Platters - Sosis Köpek Tabak

Marka : Meri Meri
Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)
₺43,89 'den başlayan taksitlerle

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

Kedi ve köpek severlere özel olarak hazırlanmış parti malzemeleri Kedi & Köpek Teması’nda! 🐱 & 🐶

 

Kedi & Köpek Temalı bir parti düzenlemek için gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, oyuncaklar, aksesuarlar ve tebrik kartları dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey: Meri Meri’de!

 

 

- Bu tabaklarla partinize hareket katın! 

 

- Yüksek kaliteli kağıttan üretilmiştir. 4 adet tabak içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

 

 

 

Rengârenk ve ilgi çekici bir tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. 

 

Kedi & Köpek Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler masanızı eğlenceli hale getirecek! Masadaki kedi & köpek şeklindeki kurabiyeler; partinin unutulmaz detayları olarak hatırlanacak!

 

Yavru Köpek Hasır Çanta, Kedi Kuyruğu Kit, Sosis Köpek Kolye gibi aksesuarlarla dikkat çekici bir tarz elde ederek partinin yıldızı olabilirsiniz!

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Kedi & Köpek Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Ürün Boyutu: 560mm x 230mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR