Meri Meri - Circus Parade Plates - Sirk Tabak - 8'li

Meri Meri - Circus Parade Plates - Sirk Tabak - 8'li

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

 

Sirk tutkunlarına özel olarak hazırlanmış, rengarenk parti malzemeleri Sirk Teması’nda! 🎪

 

Sirk Temalı harika bir parti düzenlemek için gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler, aksesuarlar dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey Meri Meri’de!

 

 

- Sirk temalı parti ürünleri ile partinize eğlence katın! 

 

- Yüksek kaliteli kağıttan üretilmiştir. 8 adet tabak içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

 

Rengârenk ve ilgi çekici bir tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. Sirk Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler ile masanızı renkli hale getirirken Tüylü At Balon da parti mekanınıza heyecan katacaktır! 

 

Sirk Temalı Tüylü Taç ve geçici dövmelerle dikkat çekici bir tarz elde edebilirsiniz. Akrobat Kart, Atlı Karınca Kart, Maymun Tebrik Kartı gibi tebrik kartlarından birini seçerek sevdiklerinize hediye etmeyi unutmayın!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Sirk Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Ürün Boyutu: 235mm x 235mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR