Meri Meri - Safari Party Cups - Safari Bardak - 8'li

Meri Meri - Safari Party Cups - Safari Bardak - 8'li

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

Konuklarınızı ve sizi vahşi doğaya götürecek macera dolu bir yolculuğa hazır mısınız? 🐅

 

Safari Temalı harika bir parti için masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler ve hediyeler de dahil olmak üzere bu temada ihtiyacınız olan her şey mevcut!

 

 

- Safari temalı parti ürünleri ile parti masanızına orman havası katın! 

 

- Yüksek kaliteli kağıttan üretilmiştir.4 farklı tasarımda 8 adet bardak içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

 

Rengarenk ve eğlenceli çizimlerle karikatürize edilmiş hayvan çizimleri; tabak, peçete ve cupcake kitlerini benzersiz kılıyor. Safari Teması’yla işlenen ürünler masanızı macera dolu bir hale getirecektir. Çita Pinyata ise parti mekanınıza eğlence katacaktır. 

 

 

Papağan Kostümü’yle kendinizi heyecan dolu bir yolculuğun içinde bulabilirsiniz! 🦜

 

 

Partinin sonunda; tebrik kartlarıyla sevdiklerinize minik bir sürpriz yapmayı da unutmayın!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Safari Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Ürün Boyutu: 80mm x 90mm x 80mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR