Meri Meri - Glitter Star Wands - Parıltılı Sihirli Değnek

Meri Meri - Glitter Star Wands - Parıltılı Sihirli Değnek

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

 

Kendini Peri Kızı gibi hissetmek isteyen miniklere özel hazırlanmış, sihirli parti malzemeleri Peri Kızı Teması’nda! 🧚🏻‍♀️

 

Peri Kızı Temalı sihirli bir parti düzenlemek için gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler, aksesuarlar dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey Meri Meri’de!

 

 

- Bir peri kızı partisi planlıyorsanız, etrafta bolca sihir olduğundan emin olun. Konuklar, muhteşem büyüler yapmak için bu harika asalara bayılacaklar. Her biri parlak bir yıldızla güzelce süslenmiş farklı renklerde mevcuttur!

 

- Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. 4 farklı renkte 8 adet değnek içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

 

 

Rengârenk ve ilgi çekici bir tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. Üstelik; Mantar Tabak, Papatya Tabak gibi çeşitli seçenekler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

 

Peri Kızı Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler ile masanızı sihirli hale getirirken Peri Kızı Elbise Kiti ve taçlar da miniklerinizin Peri Kızı gibi hissetmesini sağlayacaktır. 

 

Elbisenizi; Parıltılı Sihirli Değnek ve Pembe Çiçekli Taç, baş süsü, kolye ve geçici dövmelerle buluşturarak büyülü bir tarz elde edebilirsiniz.

 

Çiçekli Avize ise miniklerinizi fantastik bir dünyanın içindeymiş gibi hissettirecek. Son olarak, desenli mumlar ve temalı pasta süsleri ile pastanızın parıldamasını sağlayabilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Peri Kızı Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Paket Boyutu: 55mm x 180mm x 55mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR