Meri Meri - Multicolor Star Confetti Crackers - Çok Renkli Yıldızlar Konfeti Paketleri - 6'lı

Meri Meri - Multicolor Star Confetti Crackers - Çok Renkli Yıldızlar Konfeti Paketleri - 6'lı

Marka : Meri Meri
Fiyat : ₺480,00(KDV Dahil)
₺53,33 'den başlayan taksitlerle

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

- Herkes iyi bir sürprizi sever ve sürpriz toplar parti hediyeleri için mükemmeldir. Sürpriz Parti topları, konuklarınızı gerçekten memnun edecektir. Sürpriz toplar çoğunlukla krep kağıdından hazırlanmışlardır ve içinde geçici dövmeler gibi harika hediyeler bulunmaktadır. Eğlenceli karikatürize edilmiş çizimler, sürpriz toplara zengin bir görüntü kazandırmıştır.

 

- Sürpriz toplar, parti çantalarına veya masa üzerine koymak için mükemmel bir seçenektir. İster partinizde bir hediye olarak, ister dekorasyonunuza bir tema olarak kullanabileceğiniz birçok çeşit sürpriz top seçenekleri Meri Meri’de!

 

- Yüksek kaliteli kâğıttan üretilmiştir. 6 adet sürpriz topu içerir. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

 

- Her biri konfeti, 1 adet geçici dövme, 1 adet şapka ve 1 adet şaka yazısı içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

Ölçüler;

 

- Paket boyutu: 200mm x 190mm x 35mm

 

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR