Meri Meri - Peter Rabbit & Friends Mini Stickers - Mini Peter Rabbit & Friends Rulo Çıkartma

Meri Meri - Peter Rabbit & Friends Mini Stickers - Mini Peter Rabbit & Friends Rulo Çıkartma

Marka : Meri Meri

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 

 

Peter Rabbit severlere özel olarak hazırlanmış, heyecan uyandıran parti malzemeleri Peter Rabbit Teması’nda! 🥕

 

 

- Peter Rabbit temalı parti ürünleri ile parti masanızına ilkbahar esintileri katın! Bir Paskalya kutlaması, doğa veya tavşan temalı herhangi bir parti için mükemmeldirler!

 

- Yüksek kaliteli kağıttan üretilmiştir. 17 farklı tasarımda 306 adet sticker içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

 

 

 

Peter Rabbit Temalı harika bir parti düzenlemek için gerekli olan masa düzenlemeleri, süslemeler, kostümler, aksesuarlar dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her şey Meri Meri’de!

 

 

Rengârenk ve ilgi çekici bir tasarımla karikatürize edilmiş çizimler; bardaklar, peçeteler, servis tabakları ve pasta süslerini benzersiz kılıyor. Peter Rabbit Teması ile oluşturulan bardak, tabak ve peçeteler ile masanızı eğlenceli hale getirirken Tavşan Kostümü, miniklerinizi macera dolu bir serüvenin içindeymiş gibi hissettirecektir! Üstelik; altın simli mumlar ve altın kıvrımlı mumlardan dilediğinizi seçerek pastanızı kişiselleştirebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

Meri Meri’nin sunduğu geniş ürün yelpazesini keşfetmek için Peter Rabbit Teması’nı inceleyebilirsiniz! 🎉

 

 

 

 

 

 

Ölçüler;

 

- Paket Boyutu: 65mm x 65mm x 65mm

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kar amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR