Meri Meri - Swan Party Pinata - Kuğu Pinyata
Meri Meri - Swan Party Pinata - Kuğu Pinyata
Meri Meri - Swan Party Pinata - Kuğu Pinyata

Meri Meri - Swan Party Pinata - Kuğu Pinyata

Marka : Meri Meri
Fiyat : ₺1.400,00(KDV Dahil)
₺155,56 'den başlayan taksitlerle

Parti denince ilk akla gelen ve en sevilen marka Meri Meri! Londra'dan Türkiye'ye uzanan parti coşkusu; 20'den fazla parti teması ile eşsiz parti malzemeleri, rengarenk parti kostümleri, dekorasyon ürünleri ve parti malzemelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit tasarım ürün bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

- Pinyata, rengini ve şeklini partinizin temasına uygun olarak seçebileceğiniz, kartondan veya folyodan yapılan, yüksek bir yere asılarak kullanılan bir parti oyuncağıdır.

 

- Meri Meri’nin birbirinden renkli pinyatalarının içerisinde şekerleme, küçük oyuncaklar, konfetiler ya da hediyeler doldurmak için yeterli alan vardır. İçindeki sürprizler, etrafa saçılarak partinize neşe ve eğlence katacaktır. Dilediğiniz sürprizlerle pinyatanızı doldurabilir, vurarak veya iplerini çekerek hediyeleri dökebilirsiniz!

 

- Yüksek kaliteli kâğıttan üretilmiştir. 1 adet pinyata içerir.

 

- Meri Meri, eşsiz parti malzemeleri ile partinizi benzersiz kılarken çocuklarımıza güvenli bir gelecek sağlamak için FSC™ sertifikalı kâğıt kullanır!

 

 

 

Ölçüler;

 

- Ürün boyutu: 445mm x 457mm x 76mm

 

 

 

 FSC™ Sertifikası nedir?

 

- Orman ürünlerinin; ormanın verimliliğine, biyolojik çeşitliliğe ve ekolojik süreçlere zararsız bir şekilde elde edilmesi,

 

- Ormanlara yönelik yapılan her türlü müdahalenin, kâr amacıyla yapılmasında, bulunduğu ekosistemi ve toplumun dengesini bozmayacak derecede olması,

 

- Halkın uzun süreçte orman ve orman ürünlerinden fayda sağlayacağı, fakat bu ürünlerin sürdürülebilir kullanımını destekleyen uzun zamanlı yönetim planlarına da katılımda bulunacağı sistemlerin kurulmasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR